Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Skyrius:

Renginiai

Joga, meditacija ir paskaitos įvairiuose Lietuvos miestuose birželio 1 - 30 dienomis

Meditacijos technikos. Kokią išsirinkti?

Sveikas gyvenimo būdas. Nuo ko pradėti?

Kodėl žmonės tampa vegetarais?

Jogos filosofija

Jogos mokytojų kursai 2021 metais

Joga, meditaciją ir paskaitos įvairiuose Lietuvos miestuose

Laba diena, mano vardas Rimantas, esu jogos mokytojas, vedu jogos užsiėmimus. Visą birželio mėnesį važinėsiu po įvairius Lietuvos miestus ir vesiu jogos, meditacijos užsiėmimus, paskaitas apie sąmoningą ir sveiką gyvenimo būdą. Kartu su manimi paskaitas ves Romas, Rasa, Alina, Darius, Karolina.

Joga – tai visame pasaulyje gerai žinoma tobulėjimo sistema, padedanti žmogui pažinti patį save, vystytis ir tobulėti, gyventi sąmoningą, dorą, sveiką, teisingą ir blaivų gyvenimo būdą, moko žmogų padėti kitiems, kurti, atskleisti savo geriausias vidines savybes.

Fiziniai jogos pratimai pagerina viso organizmo veiklą, meditacija nuramina vidinę įtampą, stresą, pagerina koncentraciją ir dėmesingumą, paskaitos pagilina mūsų žinias, išmintį ir padeda stiprinti mūsų teigiamus įpročius.

Visi užsiėmimai vyks po atviru dangumi, todėl su savimi turėkite aprangą, atitinkančią oro sąlygas.… skaityti daugiau


Jogos užsiėmimai jūsų mieste birželio mėnesį

Laba diena. Dauguma iš jūsų žinote, kad esu jogos klubo OUM.RU mokytojas, vedu jogos užsiėmimus, sveiko ir sąmoningo gyvenimo būdo paskaitas, organizuoju meditacijos kursus, dainuoju indiškas giesmes.

Birželio mėnesį galiu atvažiuoti į jūsų miestą, miestelį, kaimelį ir pravesti jame jogos užsiėmimą, meditaciją, paskaitą ir indiškos muzikos akustinį koncertą.

Jeigu jums tai įdomu, nurodykite vietą ir laiką, kuriuo metu jūs norėtumėte šios programos ir aš atvažiuosiu pas jus sutartu metu.

Visos praktikos laisvai gali vykti lauke, dalyviams bus reikalingas tik kilimėlis atlikti fizinius pratimus ir apranga, atitinkanti oro sąlygas.

Datos: nuo birželio 1 iki birželio 30 dienos.
Programa atliekama už laisvą paaukojimą.

Preliminari programos trukmė:

Jogos užsiėmimas: 1 valanda 30 minučių.

Meditacija: 30 minučių.
skaityti daugiau

Gegužės mėnesio tvarkaraštis

Labas.

Puikios naujienos! Gegužės mėnesį atsiranda gyvi nemokami hatha jogos užsiėmimai Vingio parke. Jie vyks kiekvieną trečiadienį, pirmas laikas nuo 16:45 iki 17:45 ir antras laikas nuo 18:00 iki 19:30.

Užsiėmimuose dalyvauti gali 10 žmonių, būtina išankstinė registracija.

Papildoma registracija pirmam laikui:
https://www.hathajoga.lt/registracija-jogai-vingio-parke-papildoma/

Registracija antram laikui: [Šio laiko visos registracijos užpildytos]
https://www.hathajoga.lt/registracija-jogai-vingio-parke/


Kaip įprastai, gegužės mėnesį vyks rytinė ir vakarinė hatha joga online.

Rytinės grupės laikas. Pirmadieniais ir ketvirtadieniais, 6:00 – 7:30.
Vakarinės grupės laikas. Pirmadieniais ir ketvirtadieniais, 19:00 – 20:30.

Rytinės hatha jogos abonementas kainuoja 32 eurai.
Vakarinės hatha jogos abonementas kainuoja 35 eurai.


Šį mėnesį vyks 4 mokamos praktinės šatkarmų paskaitos, kurių metu mokysimės joginių organizmo valymosi technikų: Šanka prakšalanos, Agnisara Dhauti Krijos, Kapalabhati, Kundžala Krijos, Džala neti ir Sutra Neti.… skaityti daugiau


Balandžio mėnesio tvarkaraštis

Labas.

Balandžio mėnesį, kaip įprastai, vyks rytinė ir vakarinė hatha joga online, trečiadieniais joga nidra, o sekmadieniais turėsime rytinę meditaciją.

Rytinės grupės laikas. Pirmadieniais ir ketvirtadieniais, 6:00 – 7:30.
Vakarinės grupės laikas. Pirmadieniais ir ketvirtadieniais, 19:00 – 20:30.

Rytinės hatha jogos abonementas kainuoja 32 eurai.
Vakarinės hatha jogos abonementas kainuoja 35 eurai.

Joga nidra vyksta kiekvieną trečiadienį, 20:00 – 21:00.
Joga nidros abonementas kainuoja 16 eurų.

Šį mėnesį vyks 4 meditacijų užsiėmimai, kurie vyks kiekvieną sekmadienį. Meditacijų metu atliksime Anapanasati techniką, kurios metu mokysimės koncentruoti dėmesį į kvėpavimą.

Meditacijos laikas. Sekmadieniais, 7:00 – 8:00.

4 kartų meditacijos abonementas kainuoja* 30 eurų.
1 karto meditacijos dalyvavimas kainuoja 8 eurai.

*Dalyvaujantiems hatha jogos arba joga nidros užsiėmimuose, kaina 27 ir 7 eurai.… skaityti daugiau


Pastovūs meditacijos ir joga nidros online užsiėmimai

Nuo sausio 4 dienos atsiranda du nauji pastovūs online užsiėmimai – meditacijos ir joga nidros.

Meditacija – tai gilaus susitelkimo ir koncentracijos praktika, kuri padeda pažinti patį save, pašalina vidinį nerimą, įtampą, stresinę būseną, padeda atpažinti neigiamas emocijas ir neutralizuoti jas, išsaugo jūsų energiją iš tiesų svarbioms gyvenimiškoms užduotims, padeda lavinti vidinę harmoniją, išmintį ir gerina santykį su aplinkiniais.

Medituosime pagal Anapanasati kvėpavimo techniką, kurią atlikdami praktiškai lavinsime gebėjimą susitelkti, susikoncentruoti, išmoksime nuraminti kvėpavimą, subalansuoti kūną, protą ir sąmonę.

Meditacijos užsiėmimai tinka tiek visiškai pradedantiems, tiek jau turintiems patirties šioje praktikoje. Pradedantieji susipažins su technika, o jau praktikuojantys turės galimybę pagilinti savo praktiką ir palaikyti pastovų meditacijos būsenos lygį.… skaityti daugiau


Žmonių atsiliepimai, pabaigus 10 dienų meditacijos kursą

Ketvirtadienį, 2020.12.10, oficialiai pasibaigė 10 dienų meditacijos kursas, kurio metu 10 dienų iš eilės medituodavome po 30 minučių rytais ir vakarais. Buvo galima pasirinkti rytinė, vakarinę grupę arba abi. Keldavomės anksti, rytiniai užsiėmimai prasidėdavo lygiai 6:00, vakariniai: 21:00 valandą.

Kviečiu paskaityti, kokiais įspūdžiais dalinasi keli žmonės, dalyvavę šiame meditacijos kurse:

“Meditacijos kurso metu pastebėjau tai, kad kasdieniam gyvenime atsirado ramuma, pradėjau nebesibaiminti dėl to kas bus, o tiesiog kažkaip savaime pavyksta mėgautis tuo, kas vyksta DABAR. Tai nuostabu. Pačios meditacijos metu daugiausia kovoti reikėjo su savo mintimis, tačiau kai pavykdavo susikaupus jas nugalėti, potyriai taip pat nepakartojami ir žodžiais sunkiai nusakomi: palaima, begalinė šiluma ir suvokimas jog aš tai kažkas daugiau… Pačios meditacijos metu fiziniai skausmeliai liko kažkur antram plane ir sugebėjau nuo jų atsiriboti ir juos ignoruoti.

skaityti daugiau

10 DIENŲ KURSAS: MEDITACIJA PRADEDANTIEMS ONLINE [RYTINĖ IR VAKARINĖ GRUPĖS]

Gruodžio 1-10 dienomis kviečiu jus į Online meditacijos kursą pradedantiems – koncentracijos lavinimą.

Kodėl svarbu lavinti koncentraciją, praktikuoti pranajamą ir meditaciją?

Mintis materiali. Bet kokia atsitiktinai atsiradusi mintis gali materializuotis ir atnešti atitinkamus rezultatus. Negebėjimas kontroliuoti proto ir sąmonės, tai kaip būti laivo kapitonu be vairininko, kur užneš chaotiškas minčių vėjas, tie įvykiai gyvenime ir vyks.

Meditacija padeda išmokti valdyti chaosą galvoje, suvaldyti minčių srautą ir įjungus sąmoningumo šviesą – pastebėti savo sielos norus. Tobulėjant meditacijoje ir koncentracijoje, jūs galėsite subalansuoti savo gyvenimą ir nukreipti jį į jums reikiamą teigiamą kryptį.

Meditacija padeda pažinti patį save, pašalina vidinį nerimą, įtampą, stresinę būseną, padeda atpažinti neigiamas emocijas ir neutralizuoti jas, išsaugo jūsų energiją iš tiesų svarbioms gyvenimiškoms užduotims, padeda lavinti vidinę harmoniją, išmintį ir gerina santykį su aplinkiniais.… skaityti daugiau


Jogos stovykla liepos 13-26 dienomis šalia Vilniaus

Liepos 13-26 dieną kviečiame į jogos stovyklą visus, kurie siekia pažinti save ir tobulėti.

Ar pastebėdavote, kad ramioje proto būsenoje lengviau priimti teisingus sprendimus? Gyvenimas tada jaučiasi pilnavertiškas ir ryškus? Jūs gerokai efektyviau atliekate savo užduotis ir galite aiškiai suvokti, kas jums reikalinga? Tokią būsena ne taip paprasta išlaikyti šiuolaikiniame gyvenimo ritme.

Jogos stovyklos devizas – Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis” pilnai atspindi stovyklos organizavimo esmę ir tikslus – siekį pakeisti ir išvalyti” energiją, kurią mes su jumis spinduliuojame.

Deja, gyvenant sociume, mieste, tarp automobilių, kelių, betono, mes visiškai nustojame jausti savo organizmą, savo sąmonę. Mes bėgame, neprisimename kur, klausome, skaitome, kalbame viską ir apie viską iš karto, nėra laiko tiesiog sėsti ir tylomis pasėdėti, palikus minčių srautą – atsikvėpti, atstatyti jėgų.skaityti daugiau


Joga ONLINE

Nuo pirmadienio pradedame jogos užsiėmimus ONLINE!

Tiesioginiai jogos užsiėmimai (bent kelias artimiausias savaites) vyks:

pirmadienį: 6:00 – 7:30 ir 19:00 – 20:30
penktadienį: 6:00 7:30.

Norintys prisijungti prie ONLINE jogos užsiėmimų, rašykite man asmeninę žinutę arba rimantas@hathajoga.lt

P.S. Visiems užsiiminėjantiems išsiunčiau asmeninį laišką, jeigu negavote jo, rašykite.

Tiesioginė transliacija duoda galimybę tiesiogiai klausti vedančio mokytojo klausimų ir gauti į juos tiesiogiai atsakymus.

Prie transliacijų gali prisijungti bet koks žmogus, kuris yra savo namuose, sode, išvykoje arba atostogose.

Jūs galėsite užsiiminėti joga neišeidami iš namų arba ofiso. Tai labai patogu, nes galėsite užsiiminėti naudodamiesi savo telefonu ar kompiuteriu.

Labai kviečiu tuos, kurie visada norėjo prisijungti prie grupės, tačiau būdavo nepatogi vieta, netinkantis laikas, galbūt būdavo nedrąsu.… skaityti daugiau


21 dienos vandens gėrimo iššūkis (kovo 1 – 21 dienomis)

Labas!

Kviečiu tave prisijungti prie 21 dienos vandens gėrimo iššūkio, kurio metu nuo kovo 1 iki kovo 21 dienos kiekvieną dieną gersime po 2 litrus vandens.

Gyvas kvietimas: https://youtu.be/F7dxXPsgg94

Jeigu pastoviai jautiesi pavargęs, apsnūdęs, apatiškas, nėra energijos ir nuotaikos – galimai organizmas tiesiog negauna pakankamo kiekio vandens ir todėl atsiranda tokios būsenos!

Vanduo išvalo organizmą nuo toksinų, šlakų ir vidinių užsiteršimų, atsiranda gerokai daugiau energijos, pagerėja viso organizmo darbas, vidiniai organai pradeda veikti efektyviau, kokybiškiau, dėl ko pagerėja savijauta ir sveikata, žmonės pastebi teigiamus odos pasikeitimus, sumažėja noras užkandžiauti, natūraliai krenta svoris, beveik iš karto pagerėja virškinimas.

Jeigu negeriame vandens, sulėtėja kraujotaka, atsiranda galvos skausmai, pasidaro sunku susikoncentruoti, visa organizmo imuninė sistema nusilpsta, vidiniams organas pasidaro sunku aptarnauti organizmą.… skaityti daugiau