Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Skyrius:

Paskaitos

Meditacijos pagrindai. Ką pageidautina žinoti

Kas yra klasikinė joga

Kaip prisiminti praėjusius gyvenimus

Kaip teisingai kvėpuoti. Kvėpavimo technikos

Produktai organizmo valymui

Jogos mokytojų kursai. Svarbiausi dalykai. Andrejus Verba

Kviečiame prisijungti prie ekspress jogos mokytojų kursų nuo liepos 1 iki 16 dienos 2023 metais: https://www.oum.ru/kurs

Šiame vaizdo įraše Andrejus Verba papasakojo apie artimiausią ekspress jogos mokytojų kursą, kuris vyks online formatu nuo liepos 1 iki 16 dienos.

Klausimai, kurie buvo nagrinėjami vaizdo įraše:

– Kaip vyksta ekspress kursų mokymas?
– Kaip laikomas egzaminas po kurso?
– Kam tinkamas intensyvus mokymo kursas?
– Kas reikalinga efektyviam jogos mokytojo augimui?
– Vienas iš kurso tikslų.
– Kurso apmokėjimo variantai.
– Kurso dalyvių atsiliepimai.
– Apie džiotiš kursą.
– Apie kurso mokytojų komandą.
– Kaip kūne kaupiasi karma.… skaityti daugiau


Kaip nustatyti ar jau esu pasiruošęs jogos mokytojų kursams. Andrejus Verba

Norėtumėte tapti jogos mokytoju, tačiau kyla abejonės ar pakaks jūsų pasiruošimo lygio? Jogos mokytojas Andrejus Verba pasakoja, kaip nustatyti savo pasiruošimą jogos mokytojų kursams.

Andrejus Verba yra profesionalus jogos mokytojas, klubo OUM.RU įkūrėjas, įvairių tobulėjimo projektų autorius, moko jogos nuo 1990-ųjų.

Daugiau Andrejaus Verbos paskaitų:
https://oum.video/categories/andrey-verba/

Andrejaus Verbos Youtube:
https://www.youtube.com/АндрейВерба

Andrejaus Verbos Instagram:
https://www.instagram.com/andrey.verba

Jogos mokytojų kursai:
https://www.oum.ru/kursskaityti daugiau


Andrejus Verba. Tiesioginė transliacija gegužės 28

Andrejus Verba. Profesionalus jogos mokytojas OUM.RU

Šį sekmadienį 18:00 kviečiame jus į tiesioginę transliaciją, kurioje kalbėsime apie Andrejaus Verbos išmintį ir pamokymus, kurie padeda mums pažinti save, tobulėti, ugdo doras savybes, moko valdyti kūną ir protą.

Andrejus Verba – tai profesionalus jogos mokytojas, nuo 90-ųjų pradžios vedantis jogą ir kuriantis asmeninio tobulėjimo sistemas. Pagrindinė jo veikla ruoštis kvalifikuotus jogos mokytojus, meditacijos mokytojus ir ajurvedos konsultantus.

Nuo 2000 metų Andrejus Verba organizuoja turus po sakralines vietas Rusijoje, Indijoje, Nepale, Tibete, Butane ir kitose šalyse, kurių tikslas – praktikuoti asmeninio tobulėjimo metodikas jėgos vietose, kur praktikuodavo praeities praktikai.

Nagrinėsime tekstą iš knygos Dvasinių mokytojų išmintis.

Pokalbis vyks gegužės 28 dieną nuo 18 valandos.

Dalyvavimas visiems atviras.

Jeigu norite, kad prasidėjus transliacijai į jūsų el.… skaityti daugiau


Mahatma Gandi. Dvasinių mokytojų išmintis

Kalbame apie Mahatma Gandžio išmintį ir pamokymus, kurie padeda mums pažinti save, tobulėti, ugdo doras savybes, moko valdyti kūną ir protą.

Mahatma Gandi – tai dvasinis ir moralinis lyderis, kurio dėka Indija išsilaisvino iš anglų kolonijos priespaudos. Išskirtinai žinomas, mėgstamas ir gerbiamas, kaip šventasis, kuris skatino atsisakyti bet kokios prievartos.

Nagrinėjame tekstą iš knygos Dvasinių mokytojų išmintis.

Galima atsisiųsti ir paklausyti šią transliaciją mp3 formatu:

skaityti daugiau

Anandamayi Ma. Dvasinių mokytojų išmintis

Tiesioginėje transliacijoje kalbame apie Indijoje gerai žinomą šventąją, jogę, dvasinę mokytoją Anandamayi Ma išmintį ir pamokymus, kurie padeda mums pažinti save, tobulėti, ugdo doras savybes, moko valdyti kūną ir protą.

Jos mokymo ieškojo įvairios kilmės ir išsilavinimo žmonės tiek paprasti, tiek ir išsimokslinę. Ji visur jausdavosi, kaip namie. Jai niekas nebuvo svetimas ir žmonės pas ją ateidavo viso ilgo gyvenimo metu.

Kai gerai žinomas Indijos jogas Paramahansa Jogananda paprašė papasakoti Anandamayi Ma apie savo gyvenimą, ji atsakė: „Tėve, man nėra ką pasakoti. Mano sąmonė niekada netapatino savęs su šitu laikinu kūnu. Prieš ateinant į šią žemę, tėve, aš buvau tuo Pačiu, maža mergaite aš pasilikdavau tuo Pačiu. Ir kai šeima, kurioje aš gimiau, ištekino šį kūną, aš buvau tuo Pačiu.“

Nagrinėjame tekstą iš knygos Dvasinių mokytojų išmintis.… skaityti daugiau


Svami Šivananda. Dvasinių mokytojų išmintis

Svami Šivananda

Tiesioginėje transliacijoje kalbėjome apie gerai žinomo jogos meistro, dvasinio mokytojo Svamio Šivanandos išmintį ir pamokymus, kurie padeda mums pažinti save, tobulėti, ugdo doras savybes, moko valdyti kūną ir protą.

Svami Šivananda intensyviai mokė užsiiminėti joga, meditacija, įkūrė ašramą, parašė virš 200 knygų, skatino kelti dvasinius gyvenimo orientyrus, pajausti, kad visas pasaulis – tai mūsų asmeniniai namai, o visos gyvos būtybės yra Dievo dalis. Mokytojas savo gyvenimą paskyrė dvasiniam žmonijos tobulinimui, dalindamasis šventraščių išmintį ir įkvėpdamas asmeniniu pavyzdžiu.

Nagrinėjome tekstą iš knygos Dvasinių mokytojų išmintis.

Galima atsisiųsti ir paklausyti šią transliaciją mp3 formatu:


skaityti daugiau


Svami Vivekananda. Dvasinių mokytojų išmintis

Tiesioginėje transliacijoje kalbėjome apie indų vienuolio, jogo, dvasinio mokytojo Svamio Vivekanandos išmintį ir pamokymus, kurie padeda mums pažinti save, tobulėti, ugdo doras savybes, moko valdyti kūną ir protą.

Svamis Vivekananda yra gerai žinomas ir gerbiamas Indijos vienuolis, kuris savo gyvenimu įkvėpė tūkstančius žmonių tiek Indijoje, tiek ir Amerikoje. Su mokiniais dalinosi senovinių šventraščių išmintimi: Bhagavad Gita, Upanišadomis, Vjasos Vedanta Sutromis, indų filosofų mokymais.

Svamio Vivekanandos mokytojas buvo Šri Ramakrišna – gerai žinomas realizuotas indų meistras, praktikas ir guru.

Nagrinėjome tekstą iš knygos Dvasinių mokytojų išmintis.

Galima atsisiųsti ir paklausyti šią transliaciją mp3 formatu:skaityti daugiau


Milarepa. Dvasinių mokytojų išmintis

Tiesioginėje transliacijoje kalbėjome apie didingojo jogo, poeto, dvasinio mokytojo Milarepos išmintį ir pamokymus, kurie padeda mums pažinti save, tobulėti, ugdo doras savybes, moko valdyti kūną ir protą.

Šiuolaikiniai žmonės susidūrę su žodžiu „joga“ įprastai galvoja apie kažkokią sudėtingą kūno padėtį. Tai paviršutinis priėjimas.

Nuo senų laikų joga buvo savęs pažinimo ir proto aptemimų pašalinimo mokslas.

Milarepa buvo tas mokytojas, kuris gyvenime patyrė daugybę sunkumų, tačiau per vieną gyvenimą nušvito, pasiekė labai aukštą sąmonės lygį, atskleidė vidinį potencialą ir buvo pavyzdys kitiems.

Nagrinėjame tekstą iš knygos Dvasinių mokytojų išmintis.

Galima atsisiųsti ir paklausyti šią transliaciją mp3 formatu:

skaityti daugiau

Padmasambhava. Dvasinių mokytojų išmintis

Tiesioginėje transliacijoje kalbame apie didingojo meistro, šventojo, dvasinio mokytojo Padmasambhavos išmintį ir pamokymus, kurie padeda mums pažinti save, tobulėti, ugdo doras savybes, moko valdyti kūną ir protą.

Kaip sakoma senoviniuose tekstuose, Padmasambhava gimė ypatingu būdu – iš lotoso. Mokytojas pilnai transformavo savo sąmonę į dieviškąją, pasiekė pilną nušvitimą. Tai leido jam daryti daugybę stebuklų: gimti įvairiose formose, prikelti numirusiuosius, išpranašauti ateitį. Praktikos metu gauna daugybę aukšto lygio pašventinimų. Savo pasekėjų yra laikomas antruoju Buda.

Padmasambhava padeda įveikti dualaus proto apribojimus, šalina aptemimus ir stereotipus, kurie visoms būtybėms suteikia kančias.

Nagrinėjame tekstą iš knygos Dvasinių mokytojų išmintis.

Galima atsisiųsti ir paklausyti šią transliaciją mp3 formatu:

skaityti daugiau

Kalu Rinpoche. Dvasinių mokytojų išmintis

Kalu Rinpoche. Budistų lama, meditacijos meistras, dvasinis mokytojas

Tiesioginėje transliacijoje kalbėjome apie budistų lamos, meditacijos meistro, dvasinio mokytojo Kalu Rinpoche išmintį ir pamokymus, kurie padeda mums pažinti save, tobulėti, ugdo doras savybes, moko valdyti kūną ir protą.

Nagrinėjome tekstą iš knygos Dvasinių mokytojų išmintis.

Galima atsisiųsti ir paklausyti šią transliaciją mp3 formatu:

skaityti daugiau