Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Meditacijos pagrindai. Ką pageidautina žinoti

Kas yra klasikinė joga

Kaip prisiminti praėjusius gyvenimus

Kaip teisingai kvėpuoti. Kvėpavimo technikos

Produktai organizmo valymui

Jūsų pagalba

Jogos populiarumas auga su kiekviena nauja diena. Kiekvienas supranta šią kryptį savaip: kaip sportą, kaip gyvenimo būdo pasirinkimą. Visais atvejais joga suvokiama kaip tai, kas mus vysta, tobulina, augina, ramina ir harmonizuoja tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Netgi tie, kas galvoja, kad užsiiminėja joga tik dėl išorės, patys to nenorėdami, keičiasi ir viduje.

Su laiku kažkam joga tampa kažkuo didesniu – užsiėmimai neapsiriboja tik salės ribose, tačiau ir kiekvienas veiksmas prisipildo sąmoningumu, kiekvienas įvykis tampa pamoka ir paskata galvoti apie gyvenimo prasmę. Tokiais momentais ypatingai svarbu turėti bendraminčius ir palaikymą. Praktikai, kurie suvokia jogą ne tik pagal formą, tačiau ir pagal esmę, dažnai susiduria su aplinkinių žmonių trūkumu, kurie siekia pažinti save ir harmonizuotų aplinką. Mūsų požiūriu, tai vyksta dėl to, kad žmonės nėra pripratę dalintis savo dvasine patirtimi. Tačiau jeigu mes apsižvalgysime aplinkui, tai atrasime, kad palaipsniui vertybės keičiasi – vis daugiau ir daugiau žmonių siekia ne pinigų, mašinų, namų, išorinio grožio, o dvasinių turtų. Dvasinis tobulėjimas tampa norma ir reikia nustoti jaustis nejaukiai, kalbant apie iš tiesų svarbius ir gilius dalykus.

Šis projektas HATHAJOGA.LT skirtas dalintis vertingomis ir prasmingomis žiniomis, kurias sukaupė patyrę klubo OUM.RU mokytojai ir jų bendražygiai.

Prisidėdami prie šių projektų, jūs kartu prisidedate prie to, kad aplinkui jus gyvenime būtų daugiau sąmoningų žmonių, harmonijos, išmintingų bendraminčių, su kuriais galima koja kojon žengti į priekį tobulėjimo keliu.

Šiuo metu, skleidžiant vertingą ir prasmingą informaciją, jūs galite prisidėti:

  • versti prasmingų filmų aprašymus iš rusų į lietuvių kalbą. (kad šiame tinklapyje atsirastų prasmingų filmų skiltis)
  • Versti prasmingų serialų aprašymus iš rusų į lietuvių kalbą. (kad šiame tinklapyje atsirastų prasmingų serialų skiltis, kuriuos žiūrėdamas žmogus galėtų atrasti naujas aukštas vertybes ir kažką išmokti bei sužinoti)
  • Versti prasmingų multifilmų aprašymus vaikams iš rusų į lietuvių kalbą. (kad vaikai, žiūrėdami filmukus, ugdytų savyje vertingas ir prasmingas moralines ir etines nuostatas, kad filmukų žiūrėjimas būtų ne eilinis laiko užmušimas, o prasminga veikla, ugdantį vaiką)
  • Versti straipsnius jogos ir tobulėjimo temomis iš rusų į lietuvių kalba.
  • Versti išmintingų žmonių citatas iš rusų į lietuvių kalba.
  • Versti trumpas pamokančias istorijas (pritčias) iš rusų į lietuvių kalbą.
  • Versti vaizdo įrašų tekstą iš rusų į lietuvių kalbą.
  • Įgarsinti vaizdo įrašus.
  • Dalintis su savo aplinkiniais žmonėmis socialiniuose tinkluose jau esančia vertinga medžiaga, kuri gali paskatinti žmones keistis, tobulėti, augti, dirbti su savimi ir lavinti geriausias savo asmenybės puses. (jūs, padėdami savo aplinkos žmonėms, nešate žinias ir kuriate gražesnį pasaulį aplinkui save)
  • Prie prasmingų filmų vakarų organizavimo Vilniuje

Esu labai dėkingas už jūsų pagalbą, nes, galbūt, tik jūsų dėka, kažkam atsivers naujas pasaulis, nauja realybė ir naujos galimybės.

Šiais ir kitais klausimais kviečiu susisiekti:

rimantas@hathajoga.lt

arba

https://www.facebook.com/rimantas.gie

Dėkoju jums, draugai, už pagalba!