Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Skyrius:

Alternatyvi istorija

Meditacijos pagrindai. Ką pageidautina žinoti

Kas yra klasikinė joga

Kaip prisiminti praėjusius gyvenimus

Kaip teisingai kvėpuoti. Kvėpavimo technikos

Produktai organizmo valymui

Top 10 žemėmis užpiltų pasaulio miestų

Užpilti miestai Giza

Jeigu atsiversti istorijos vadovėlį, ten viskas lyg detaliai ir aiškiai aprašyta. Gražūs paveikslėliai ir netgi tekstas be klaidų, viskas lyg gražiai sueina… Tačiau tik su viena sąlyga – jeigu nesikasti. Nekasti žemės, moksliniai patvirtinimų, faktų ir taip toliau. O štai jeigu pradedame kasinėti, reikalai pasidaro prasti (blogi). Ir milžinų skeletus randam, ir indus su pagražinimais, kurių dėl jų didelių dydžių negalėjo naudoti žmonės. Taip taip randame tokį įdomus reiškinį, kaip užkasti pastatai – kur per vieną aukštą, kur per tris, o kur ir dar daugiau.

Kad nebūti nepagrįstais, keliaukime į nedidelę kelionę per pasaulio miestus ir pažiūrėkime, kur ir kada pas namus pradingsta būtent šis pirmas aukštas.

  • Šiuolaikinės istorijos absurdas.
  • Kodėl užpilti pirmi namų aukštai?
skaityti daugiau

Gigantai: tiesa ar fantazija?

Gigantiškos milžiniškos knygos

Visi mes prisimename vaikišką pasaką apie Guliverį ir jo įtraukiančias keliones liliputų ir gigantų šalyje. Augant, mes pradėjome suvokti, kad žmonių, kurių ūgis aukštesnis nei 20 metrų, tiesiog nebūna ir visa tai talentingo vaikų pasakų autoriaus turtinga fantazija. Tačiau ar viskas taip akivaizdu?

Jeigu su gigantais, kurių ūgis 22 metrai, klausimas gali būti ginčytinas, tačiau šiek tiek mažesnių dydžių gigantų buvimas – praktiškai istorinis faktas. Tiesa, kažkodėl nutylimas. Bent jau internete yra daugybė įrašų iš istorinių kasinėjimų vietų, kur parodyti žmonių kaulai, tačiau… visiškai nežmogiško dydžio. Kur tiesa, o kur fantazija? Pabandykime išsiaiškinti.

  • Informacija apie gigantus pasakose – fantazija ar ne?
  • Senoviniai raštai kalba apie gigantų buvimą žemėje.
  • Gigantiški daiktai – istorinis gigantų buvimo patvirtinimas.
skaityti daugiau