Nemokama Joga Kaune Ąžuolyno parke ir Santakos parke

Nuo birželio 8 dienos prasideda nemokami jogos užsiėmimai Kauno parkuose.
Nemokama joga vyks:
1. Ąžuolyno parke pirmadieniais nuo 18:00 iki 19:30
2. Santakos parke ketvirtadieniais nuo 18:00 iki 19:30.
Jogos užsiėmimai tinkami įvairaus amžiaus ir pasiruošimo žmonėms.
Su savimi reikia turėti kilimėlį ir aprangą atitinkančią oro sąlygas.
Užsiėmimai nevyks lyjant lietui arba atskirai paskelbus renginio grupėje.
Maloniai kviečiame prisijungti ir pakviesti draugus.
Iki susitikimo ant kilimėlio!
Renginys Facebook: https://www.facebook.com/events/1009591778270125
Renginio grupė: https://www.facebook.com/groups/1467754171342995

