Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Meditacijos pagrindai. Ką pageidautina žinoti

Kas yra klasikinė joga

Kaip prisiminti praėjusius gyvenimus

Kaip teisingai kvėpuoti. Kvėpavimo technikos

Produktai organizmo valymui

Kodėl reikia dalintis žiniomis ir išmintimi

Jogos klubo OUM.RU mokytojai Julija Bežina ir Aleksandr Duvalin

Jeigu jūs nesidalinsite žiniomis, tai yra labai labai mažai šansų, kad jūs būsimame gyvenime galėsite tobulėti. Tai, ką jūs atiduodate šiam pasauliui, tai grįš jums ateityje. Tačiau jeigu jūs dabar dalinsitės žiniomis, tai net jeigu jūs kitame gyvenime atgimsite pragare (o toks variantas yra pas visus), pas jus bus karma gauti žinias, kurios padės jums pakeisti savo gyvenimą.

Jeigu jūs dabar padedinėsite kitoms gyvoms būtybėms, jeigu jūs dabar įdedinėsite į juos visą savo gyvybinę energiją, jūs palaikys aukščiausios jėgos, kad ir kur jūs vėliau atsidurtumėte.

Pastebėkite, kad jūs ir patys šiame gyvenime gyvenote troškimuose, tikėtina, kad gėrėte, rūkėte, valgėte mėsą, nesusimąstydami, kam reikalingas šis gyvenimas. Ir kažkas „atsitiktinai“ atėjo ir kažką papasakojo. O kodėl atėjo kažkas? Todėl, kad anksčiau jūs patys dalinotės žiniomis. Nes jūs patys anksčiau vaikščiojote ir „budinote“ kitus žmones.

Todėl dabar ir šioje planetoje pas mus ateina ir padeda mums tobulėti. Jeigu jūs esate šiame kelyje ir perduodate toliau estafetinę žinių lazdelę, tai ji būtina jums sugrįš. Paėmėte kažkokias žinias – atiduokite jas ir padėkite žmonėms tai praktikuoti, giliai tame išsiaiškinti, padaryti tai savo gyvenimiška patirtimi.

Be to, kol jūs neatiduosite savo karminių skolų prieš žmones, tai yra to, ko jus mokino, tai jūs patys negalėsite evoliucionuoti, nes negalėsite gauti kito lygio mokymo.

Būtent jogos vedimas padės jums rasti savo discipliną ir reguliariai praktikuoti. Labai sunku priversti save užsiiminėti, ypač namuose. Praktika visą laiką yra atšaukiama ir atidedama dėl pačių įvairiausių priežasčių. Jeigu jūs pradedate vesti užsiėmimus, pas jus atsiranda atsakomybė. Būtent jogos vedimas jums gali padėti užsilaikyti praktikos kelyje maksimaliai ilgai.

Pas jus ateis žmonės ir uždavinės būtent tuos klausimus, kurie jums reikalingi tobulėjimui. Paaiškindami jiems kažką, jūs patys giliau išsiaiškinsite su tuo. Daug kartų paaiškindami vieną ir tą patį, jūs nueisite nuo koncepcijų ir gebėsite pagauti esmę. Šios esmės suvokimas padės pakeisti jūsų gyvenimą.

Jeigu jūs kol kas negalite patys vesti užsiėmimų, pabandykite padėti dalinantis informacija. Jeigu pas jus yra tai, kas padėjo jums tapti adekvatesniais, pasidalinkite tuo su žmonėmis. Dabar pas visus yra internetas. Socialiniai tinklai, blogai, tinklapiai, visą tai galima panaudoti tam, kad dalintis žiniomis.

Dalinkitės asmeninėmis nuotraukomis asanose, vegetariškų patiekalų receptais – viską, kas jums atrodys reikalinga. Jūs galite padedinėti kitoms gyvoms būtybėms prabusti. Tam yra daugybė variantų. Pabandykite padėti tiems, kas jau neša žinias. Pabandykite dalintis literatūra apie jogą arba vegetarizmą. Nevenkite mažų darbų, nes tai kalba tik apie puikybę. Pradėkite nuo mažų žingsnelių, pradėkite dalintis bent kažkokiais gerais ir pozityviais dalykais.

Straipsnio autorius Pavel Konorovskij

Nuotraukoje jogos klubo OUM.RU mokytojai Julija Bežina ir Aleksandr Duvalin