Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Meditacijos pagrindai. Ką pageidautina žinoti

Kas yra klasikinė joga

Kaip prisiminti praėjusius gyvenimus

Kaip teisingai kvėpuoti. Kvėpavimo technikos

Produktai organizmo valymui

Kaip išsirinkti jogos studiją ir jogos mokytoją

kaip-issirinkti-jogos-studija-ir-jogos-mokytoja

Jogos praktikai pageidautina išsirinkti klubą, kuris turi geras rekomendaciją ir kažkokią istoriją, atsiliepimus. Kad suprastumėte, ant kiek adekvačiai mokoma jogos viename ar kitame klube, pakanka tiesiog pabendrauti su tais, kurie jau seniai praktikuoja šiame klube: pagal jų rezultatus bus suprantama ar jūs norite gauti tokį patį rezultatą ar jis jūsų netenkina.

Bendrai kalbant, svarbiausia taisyklė vertinant bet kokias asmeninio tobulėjimo sistemas: prieš praktikuojant vienus ar kitus dalykus, verta atkreipti dėmesį į tuos žmones, kurie praktikuoją vieną ar kitą asmeninio tobulėjimo sistemą bent keletą metų. Jeigu tai, prie kokio rezultato jie priėjo jus tenkina – verta judėti tuo pačiu keliu.

Taip pat svarbus ir pats mokytojas, jo gyvenimo būdas ir jo motyvacijos. Atkreipkite dėmesį ar mokytojas laikosi bazinių moralinių ir etinių jogos principų. Taip pat pasistenkite suprasti dėl kokių motyvacijų jis pasirinko dalintis žiniomis – tai taip pat svarbu. Jeigu mokytojo motyvacijos egoistiškos ir jis turi kažkokią asmeninę naudą iš to, tai tokia praktika gali atnešti švelniai tariant, keistus rezultatus. Ir netgi tuo atveju, jeigu toks mokytojas kokybiškai mokys praktikų, vis tiek vyks energijos mainai ir praktikuojantieji periminės tas motyvacijas, su kuriomis mokytojas ateina į salę.

Pirmame praktikos etape šie subtilumai gali būti daugumai nepastebimi, tačiau su laiku žmogus gali pastebėti, kad pas jį pradėjo atsirasti keistos mintys ir norai, kurie jam nėra būdingi. Tai ir yra energijos mainų pasekmė, kurių daugelis nepriima rimtai kol nepajaučia ant savęs. Todėl geriau, kad mokytojas būtų altruistiškas ir geranoriškas žmogus, o ne tik turėtų gilų jogos pažinimą. Klube oum.ru yra sertifikuoti jogos mokytojai, kurie turi gilų pažinimą ir patirtį tiek fizinėse praktikose, tiek meditatyvinėse praktikose, o taip pat ir jogos filosofijoje.

Joga – tai senovinė asmeninio tobulėjimo sistema.

Kaip užsiiminėti savarankiškai pradedančiajam? Ar galima užsiiminėti joga namuose?

Jeigu nėra galimybės lankyti kolektyvinių praktikų arba jūs tiesiog mėgstate vienumą ir norėtumėte praktikuoti savarankiškai – su tuo nėra jokių problemų. Gauti žinias apie jogą galima ir online rėžimu. Tinklapyje www.asanaonline.ru galima susipažinti su įvairiomis praktikomis, kurias reguliariai veda sertifikuoti jogos mokytojai.

Online jogos praktika turi daugybę privalumų:

Sutaupomas laikas. Kaip rodo patirtis, žmogus naudoja laiką važiuodamas pirmyn ir atgal apie dvi valandas. Atliekant praktiką online šį laiką galima sutaupyti.

Važiuoti per visą miestą į praktiką – ne pats geriausias variantas iš energijos mainų požiūrio taško. Jeigu važiavimas pirmyn dar nelabai darys įtakos jūsų būsenai, tai po praktikos jūs pakeisite savo energiją į gerokai dėkingesnę ir važiavimo atgal metu viešajame transporte įvyks energijos mainai su kitais žmonėmis, kas gali jums atsiliepti neigiamai.

– Dar vienu online praktikų privalumu galima pavadinti galimybę savarankiškai rinktis laiką: galima pasirinkti praktikuoti anksti ryte arba vėlai vakare.

– Na ir vienas iš pačių pagrindinių privalumų – namuose, kaip sakoma, ir sienos padeda – galimybė praktikuoti jums įprastose sąlygose ir komfortiškoje aplinkoje. Be abejonės, jeigu namų aplinka yra komfortiška. Kitu atveju tai bus ne pliusas, o atvirkščiai. Tačiau čia viskas individualu.

Išminčius Patandžalis dar prieš du tūkstančius keturis šimtus metų vos keturiais žodžiais aprašė jogos esmę: yogas citta vritti niroddhah, kas vertime iš sanskrito reiškia: „joga – tai neramaus proto supančiojimas (sustabdymas)“.

Jeigu giliai išanalizuoti mūsų gyvenimą, tai taps aišku, kad visos mūsų problemos prasideda mūsų prote. Tik mūsų protas verčia mus formuoti negatyvų arba pozityvų santykį vienam ar kitam reiškiniui. Taip kyla neapykanta negatyviam ir prisirišimas prie pozityvaus. O tai toliau tęsia tas kančias, su kuriomis susiduria dauguma žmonių. Būtent joga yra senovinis būdas padedantis pašalinti mūsų proto nerimą. Ramiame prote neįmanomas joks nerimas, o tai reiškia, negali kilti ir kančios.

Buda Šakjamunis sakė: „Nėra laimės lygios ramybei“. Ir būtent šią ramybę mums suteikia joga.

Noriu pakviesti jus į reguliarius hatha jogos online užsiėmimus, kurie prasideda nuo rugsėjo 1 dienos.

Dirbsime tris kartus per savaitę pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais.

Bus dvi grupės:

6:00 – 7:30 rytinė grupė
19:30 – 21:00 vakarinė grupė

Jogos užsiėmimai bus tinkami ir pradedantiesiems, ir jau praktikuojantiems žmonėms.

Jeigu norite pagerinti savo fizinę būklę, išmokti nusiraminti ir atsipalaiduoti, pagerinti dėmesio koncentraciją – prisijunkite prie reguliarių jogos užsiėmimų.

Pirmas užsiėmimas nemokamas!

Rytinės grupės abonementas: 45 eurai / mėnesiui
Vakarinės pagrindinės grupės abonementas: 55 eurų / mėnesiui

Daugiau informacijos:
https://www.hathajoga.lt/nauja-grupe/

Registraciją į pirmą nemokamą užsiėmimą:
https://www.hathajoga.lt/nemokamas-pirmas-uzsiemimas/

Užsiregistruokite į nemokamą užsiėmimą, įsigykite abonementą ir naujais mokslo metais tobulėkime kartu!