Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Hatha joga, meditacija, joga nidra ONLINE nuo sausio 4 dienos, kviečiame registruotis

Vegetarizmas. Filosofija ir rūšių įvairovė

Kaip pradėti medituoti

Dvasinis mokytojas - kas tai?

Jama ir Nijama. Nuo ko prasideda joga?

Kuo skiriasi Surya ir Čandra Namaskar

Vienos dienos badavimas su vandeniu: taisyklės

Jogos mokytojų kursai

Niekada nevėlu tapti veganu

2017 metų vasarą, Enn Evers, būdama 96 metų amžiaus padarė savo pirmą publikaciją Instagram:
instagram.com/anneeversfraser?utm_source=ig_profile_share&igshid=ns6lsyvo05y5 teigdama, kad tapo vegane.

Nuo to laiko jos profilyje reguliariai atsiranda motyvaciniai pranešimai ir aktyvios močiutės video treniruotės. Enn nešioja marškinėlius su veganų frazėmis ir dalinasi su savo prenumeratoriais, kurių jau daugiau nei 25 tūkstančiai, kad keistis niekada nevėlu.

Evers daugiau netiki į amžių, o tiki į energiją. Gerą gyvybinių jėgų užtaisą jai duoda augalinis maistas, joga ir reguliarus fizinis krūvis.

„Pas mane daugiau energijos, jaučiuosi lengviau, mano oda tampa vis labiau švari, aš geriau judu. Aš tikrai galvoju, kad veganizmas su amžiumi išsaugos mano sveikatą“ – tarė ji.

Tradicišką amerikietišką mitybą, kurią sudaro riebalai ir sunkus, daugiausiai gyvulinės kilmės maistas, Enn pakeitė į žalias salotas, daržoves ir vaisius, kai pažiūrėjo filmą „Kas per sveikata? (What the health, При чём тут здоровье?)“, kuris atvėrė šokiruojančią tiesą apie gyvulininkystę.

Dabar, kai Enn supranta, kad žmogus neturi gyvulinės kilmės maisto poreikio, ji dalinasi šia tiesa, asmeniniu pavyzdžiu rodydama augalinės mitybos raciono privalumus.

„Mums nereikia vartoti gyvulines kilmės produktų, kad išgyventi, todėl mes neturime teisės žudyti kitų gyvų būtybių ir tuo prisidėti prie planetos pokyčių. Nauda sveikatai – tai tiesiog papildomas bonusas. Rinkitės veganizmą. Dėl žmonių. Dėl planetos. Dėl gyvūnų. Niekada nevėlu daryti pokyčius!” – įsitikinusi 97-erių metų veganė, gyvūnų saugotoja ir pradedanti jogė.

Šaltinis: vegetarian.ru/news/97-letnyaya-veganka-skazala-chto-nikogda-ne-pozdno-izmenitsya.html

Straipsnis išverstas iš tinklapio oum.ru

Originalus straipsnis rusų kalba