Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Meditacijos pagrindai. Ką pageidautina žinoti

Kas yra klasikinė joga

Kaip prisiminti praėjusius gyvenimus

Kaip teisingai kvėpuoti. Kvėpavimo technikos

Produktai organizmo valymui

Satja Sai Baba: Mokymas. Karma Joga [knyga]

Satja Sai Baba: Mokymas. Karma Joga. Knyga

Knygoje surinkti patarimai ir mokymai, kuriuos Bhagavan Šri Satja Sai Baba duodavo tiek atskiriems žmonėms, tiek ir grupėms žmonių. Vienas autoritetingiausių Satja Sai Babos gyvenimo ir veiklos tyrėjų Profesorius N. Kasturi užrašė šias mintis ir patarimus, kurie pirmą kartą publikuoti Indijoje „Prašanti Nilajam“ ašrame.

Tarnystė Dievui – tai nesavanaudiška tarnystė žmonėms. Tarnaudami kitiems jūs tarnaujate sau turėdami retą galimybę išvalyti ir pakeisti savo sąmonę. Dėka šios knygos pamokymų, mes galime sužinoti apie šią svarbiausią dvasinę praktiką ir patirti Mokytojo žodžių tikrumą.

Satja Sai Baba moko svarbiausių žmogiškųjų vertybių: tiesos, doros, ramybės, meilės bei taikumo. Jo kalbos skirtos visiems žmonėms – kad ir kokios jie būtų tautybės, kad ir kokią religiją išpažintų.

Satja Sai Baba Indijoje laikomas šventuoju, žinomas milijonams žmonių. Mokytojas atidarinėjo nemokamas modernias ligonines, nemokamas mokyklas, koledžus ir universitetus, statė nemokamus namus, geriamo vandens projektus ir kitais būdais tarnavo žmonijai išreikšdamas nesavanaudišką meilę ir atjautą.

Satja Sai Baba: Mokymas. Karma Joga. Skaityti:
https://www.hathajoga.lt/satja-sai-baba-mokymas-karma-joga/

Sai Baba: Mokymas. Karma Joga. Atsisiųsti:
https://www.hathajoga.lt/satja-sai-baba-mokymas-karma-joga.pdf