Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Meditacijos pagrindai. Ką pageidautina žinoti

Kas yra klasikinė joga

Kaip prisiminti praėjusius gyvenimus

Kaip teisingai kvėpuoti. Kvėpavimo technikos

Produktai organizmo valymui

Kuklumas

Kas yra kuklumas

Kuklumas – tai gebėjimas elgtis ramiai, santūriai, nesigirti savo nuopelnais, susilaikyti, bendraudamas su kitais žmonėmis jis nesiekia atkreipti į save dėmesio.

Kuklumas – tai šviesos spindulys, kuris paruošia protą išminčiai, o širdį – tiesai.

Kuklumas suteikia jūsų charakteriui spindesį. Jis atspindi malonę, kurią pastebi visi.

Kuklus žmogus nesigiria ir neklauso, kai jį giria kiti. Jame nėra puikybės ir išdidumo. Jis labai ir labai paprastas.

Save mylintis žmogus pastoviai kalba tik apie save, tuo tarpu kuklus visada vengia tapti aptarimo objektu.

Kuklaus žmogaus kalba įkvepia ir pakylėja. Pripildyta meilės ir išminties ji prasismelkia į kitų širdis ir persmelkia jas. Jis leidžia tiesai šviesti visame jos didingume.

Nesipuikuokite savo talentais ir pasiekimais, neužsiiminėkite savireklama. Būkite kuklūs, tuomet visi pripažins jūsų talentus, gebėjimus, pasiekimus ir žavėsis jais. Puodynė pripildyta vandens neišduoda jokių garsų, o tuščia atvirkščiai, skleidžia garsų dundesį. Kuklumas pats iš savęs yra graži iškalba.

Kuklumas moteriškose savybėse atsispindi, kaip paklusnumas, minčių švara, manieros, dori poelgiai, skaistumas, paleistuvystės [išvirkavimo] nebuvimas ir saikas.

Kartu kuklumas tai susilaikymas, kuris pasireiškia kalboje ir manierose. Tai švarios mintys, charakteris, jausmai ir poelgiai.

Kukliuose vyruose ir moteryse nėra puikybės. Paprasta suknelė daro merginą gražia, o dori poelgiai ir kuklumas tampa pačiais nuostabiausiais išminties papuošimais.

Kuklūs žmonės neturi noro tapti pastebimais ir traukti į save dėmesį.

Žmogus turintis šią savybę pasiekia kitų širdis. Visi juo žavisi ir visi jį gerbia. Todėl būkite kuklūs ir vystykite savyje šią savybę.