Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Meditacijos pagrindai. Ką pageidautina žinoti

Kas yra klasikinė joga

Kaip prisiminti praėjusius gyvenimus

Kaip teisingai kvėpuoti. Kvėpavimo technikos

Produktai organizmo valymui

Kaip susigrąžinti sveikatą

Polis Bregas. Kaip susigrąžinti sveikatą

Viena iš nuostabiausių žmogaus organizmo savybių – sugebėjimas atsinaujinti. Pavyzdžiui, jeigu jūs įsipjausite, tai tuojau naujas audinys paeis pažeistas ląsteles ir žaizda užgis. Jeigu jums lūžo kaulas, tai jis suaugs ir pasidarys dar stipresnis, negu buvo. Bet kuri trauma palyginti greitai užgyja, jeigu jūs nors truputį tuo pasirūpinate.

Mažiau pastebima žala, kurią jūs darote savo organizmui daugelį metų, netinkamai gyvendami. Tačiau organizmas gali gana gerai atsinaujinti po ilgo jo niokojimo, jeigu jūs nepagailėsite laiko ir pastangų.

Tačiau nelaukite, kad stebuklas įvyks tuoj pat. Jums prireikė daug laiko savo organizmui suardyti, todėl reikia laiko ir jam atnaujinti.

Geriau apsisaugoti nuo ligos, negu paskui ją gydyti

Gyvendami pagal maitinimosi natūraliais produktais ir fizinio aktyvumo principus, mes einame sveikatos ir ilgo gyvenimo keliu. Dauguma žmonių nieko nedaro, kad išvengtų ligų. Natūralaus gyvenimo programoje aš nurodysiu jums Profilaktinių priemonių sveikatai išsaugoti programą. Jūsų širdis gali būti nesenstanti, sveika bet kokiame amžiuje!

Jūs galite pradėti šiandien ne tik atnaujinti normalią širdies veiklą, bet ir pradėti tobulinti savo kūną.

Didesnę dalį energijos mes gauname iš vartojamo maisto, kuriame sukaupta saulės energija. Todėl sveikas maistas yra svarbiausias sveikatos išsaugojimo aspektas.

Kitas faktorius, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra kraujo cirkuliavimas milžiniškoje kūno kraujotakos sistemoje. Gera kraujotaka bus tada, jeigu mes reguliariai daug judėsime.

Rezultatai priklausys nuo pastangų, kurias jūs įdėsite į šį darbą. Atlyginimas gali būti sveika širdis ir kūnas, kurie išlaikys bet kokius stresus. Su šypsena jūs sutiksite viską, kas blogiausia, ką gyvenimas gali jums pateikti.

Širdies priepuolis – žmogžudys Nr. 1

Širdies ir kraujagyslių sistemos ligos Jungtinėse Amerikos Valstijose nusineša kasmet daugiau kaip milijoną gyvybių, daugiau negu visos kitos ligos kartu paimtos! Be to, jos pagrindiniai Sveikatos ardytojai. Jungtinėse Valstijose daugiau kaip 22 milijonai visokio amžiaus žmonių serga širdies ir kraujotakos sistemos ligomis. Tie, kurie patyrė vieną širdies priepuolį gyvena nuolatinėje baimėje ir laukia kito. Galima garantuoti, kad dauguma Amerikos vyrų (92 milijonai šiandien gyvenančių) mirs nuo širdies ligų, jeigu nepradės gyventi pagal profilaktinių priemonių sistemą. (2019 metais JAV apie 874 tūkstančiai žmonių mirė nuo ligų, susijusių su širdies ir kraujagyslių ligomis)

Amerikos širdies ligų asociacijos pateikti klinikinių tyrimų rezultatai rodo, kad kiekvieno žmogaus širdis gali būti sveika, jeigu jis tinkamai maitinasi ir yra fiziškai aktyvus.

Polis Bregas