Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Meditacijos pagrindai. Ką pageidautina žinoti

Kas yra klasikinė joga

Kaip prisiminti praėjusius gyvenimus

Kaip teisingai kvėpuoti. Kvėpavimo technikos

Produktai organizmo valymui

Kur ir kaip mes iššvaistome savo skaistybę

Šeima

1. Fizinio kontakto metu su jaunu žmogumi taip pat išeina skaistumas (bučinių, apkabinimų metu). Juk mergina bendrauja ne su vyru.

2. Mergina iššvaisto skaistybę, kai pavydi nepadoriems merginų, moterų poelgiams, kurie ją supa.

3. Skaistybė iššvaistoma, kai mergina leidžia prie jos kalbėti apie nepadorias temas, aptarinėja su draugėmis seksualinį viens kito gyvenimą arba kitų žmonių… Vienas iš pačių lengviausių ir prieinamų malonumų – tai sėsti ir paplepėti apie kitų trūkumus, kažką apkalbėti. To rezultate atsiradę vaizdiniai sukelia norus. Daugelis malonumo vaizdinių snaudžia mūsų širdyje nepasireiškusioje būsenoje, tačiau verta pakalbėti apie kažką panašaus ir norai iš karto sukyla. Jeigu mes kalbame apie žemutinius norus, tai jie ir sukyla. Ta išdavinėja savo vyrą, kita išdavinėja savo vyrą, visos išdavinėja savo vyrus, kodėl ir man neišdavus. Tokie pokalbiai griauna dvasinį supratimą. O reiškia, prarandamas suvokimas kas yra blogai, o kas gerai. Ir tokiems žmonėms GERAI tampa tai, kas priveda prie malonumo.

4. Skaistybė išeina tuomet, kai jauni vaikinai žiūri į merginą ne su pagarba, o su geismu. Tai vadinama subtilus seksas. Kai vaikinas pradeda norėti merginos ir mintimis įsivaizduoja santykius su ja. Žinoma, kad merginos išvaizda, jos poelgiai, kalba verčia jaunus žmones taip elgtis su jomis.

5. Mergina iššvaisto skaistybę, kai būdama neištekėjusi jau nesaugo ištikimybės būsimam vyrui. Mes dažnai mergaičių stovyklose ir per pamokas su vyresnėmis merginomis nagrinėjame apie šią temą. Pas daugelį sąmonėje vyksta persivertimas, kai jos suvokia, kad jų sužadėtinis jau vaikšto žemėje, jau gimė, kažką daro ir, kad reikia jam saugoti ištikimybę. Ir netgi nežinodama kas jis ir kur gyvena, galima daug padaryti jų bendriems būsimiems santykiams. Jeigu mergina atidavė savo širdį vienam jaunam žmogui, o ištekėjo už kito, tai ji niekada negalės grąžinti savo širdies atgal. Ir tokiu būdu jai bus sunku saugoti ištikimybę savo vyrui. Nes mintimis ji visada galvos apie tą žmogų, kuriam atiduota jos širdis. Moksle tai vadinama imprintingu. Apie tai kalbama šventuose raštuose.

6. Mergina praranda skaistybę, kai tėvai neauklėja dukros supratimo, jog ji turi priklausyti tik vienam vyrui, savo vyrui. Dėl to ir merginos poelgiai tampa atsipalaidavę.

7. Skaistybė prarandama, ka ji atiduoda save nepadoriam vyrui.

8. Skaistybė prarandama, kai įkrentama į svajas. Ką tai reiškia? Kai ji įsimyli į vaikiną arba aktorių, tai pradeda vaizduotėje įsivaizduoti įvairius paveiksliukus. Mes, tėvai, netgi nenumanome iki ko mergaitės prieina savo svajose ir mintyse. Tarp merginos ir vyro, dėka jos minties jėgos, nustatomas subtilus ryšys. Štai per šį ryšį ji ir praranda savo skaistybę.

9. Skaistybė išeina, kai išgyvenamos seksualinės fantazijos tiek sapne, tiek ir realybėje.

Kaip išsaugoti ištikimybę jau ištekėjus

1. Skaistybė iššvaistoma, kai tampame neištikimos savo vyrams. Pati didžiausia jėga, kuri žmogui suteikia laimę – tai ištikimybė. Jeigu jūs norite suprasti ant kiek jūs galite būti laimingos, pažiūrėkite kiek jūs galite būti ištikimos artimam žmogui.

O dabar panagrinėkime giliau kas yra neištikimybė (išdavystė, neištikimybė vyrui, vaikščiojimas pas svetimas moteris). Dauguma moterų galvoja, kad neištikimybė, tai kai tu fiziškai išduodi savo vyrą. Ne, brangios moterys… Tai toli gražu ne taip… Fizinė išdavystė – tai jau neištikimybės pasekmė. O pati neištikimybė atsiranda pas mus gerokai anksčiau ir subtiliau. Patikrinti savo ištikimybės švarą galima paprastai: Jeigu jūs kalbėdami su vyru kažką nuslepiate, nedasakote, jeigu pas jus ant širdies yra kažkokia paslaptis, tai jūs jau neištikimos ir prarandate skaistybės jėgą.

Kartą pas mane į priėmimą atėjo moteris su klausimu, kodėl vyras pastoviai ant jos rėkia ir pradėjo slėpti nuo jos pinigus. Yra gyvenimo dėsniai. Ir vienas iš tokių dėsniu sako: jeigu vyras nustojo nešioti namo pinigus, pradėjo nuslėpinėti savo pajamas ir grubiai kalbėti su žmona, reiškia, kad pas moterį yra kažkokia paslaptis. Pokalbiu metu išaiškėjo, kad moteris keletą mėnesiu internetu susirašinėja su vyru. Ten jau prasidėjo ir prisipažinimai meilėje. Ji man aiškina, kad vyras apie tai nieko nežino… Žino! Mes turime žinoti apie mūsų sąmonės veikim… Pas mus yra subtilus kūnas ir vyras jau seniai gavo informaciją apie savo žmonos neištikimybę. Jis ir pats nesupranta, kodėl taip elgiasi. O pasirodo todėl, kad pas jo žmoną širdyje yra paslaptis.

2. Kai mes atveriame širdį kitam vyrui, mes taip pat prarandame skaistybę. Aš labai dažnai girdžiu iš kitų žmonių, kuo dalinasi moterys su vyrais darbe ir kokių patarimų jie iš jų prašo. Sąžiningai kalbant, plaukai stoja piestu… Mielos moterys, jeigu jūs tai darote, jūs išdavinėjate savo vyrą, nes pas jus atsirado dar vienas vyriškis. Kai moteris atveria širdį kitam vyrui, subtiliame plane ji pradeda laikyti jį antruoju vyru. Vienas vyras atneša pinigus į namus, kita išklauso, trečias duoda dalykinius patarimus, kaip suderinti santykius su asmeniniu vyru. Brangiosios mano, tai pati tikriausia neištikimybė… Ir jūs prarandate savo skaistumą.

3. Jeigu moteris pradeda pavyduliauti vyrui ir kitai moteriai, tai tikras požymis to, kad ji praranda skaistybę. Ji pradeda jausti pavojų, einantį nuo kitos moters. Tai reiškia, apsauginis skaistybės laukas pas ją išseko ir reikia imtis skubių veiksmų ir atstatyti jį.

4. Žmona neįsiklauso į vyro nuomonę arba laiko kitų vyrų patarimus svarbesniais ir reikšmingesniais, nei asmeninio vyro patarimai. Tai taip pat neištikimybė, dėl kurios moteris praranda skaistybę.

5. Kaip moteris abejoja dėl ilgos santuokos su savo vyru, įvyksta skaistybės praradimas. Ir ta jėga turi išeidinėti, nes tai didins jos abejones.

6. Pamąstymai apie galimybę sukurti santykius su kitu vyru.

7. Laikyti savo vyrą ne pačiu geriausiu variantu.

8. Klausyti apie kitų neištikimybę su tikslu skleisti paskalas.

9. Aptarinėti savo vyrą prie kitų vyrų. Nurodyti į jo trūkumus.

10. Vaikščioti į konsultaciją pas vyrą psichologą ir ten atverinėti savo širdį.

11. Vaikščioti į masažą pas vyrą masažistą. Tai tas pats, kas subtiliai užsiiminėti seksu su kitu vyru. Sekso suvokimas pas vyrus ir moteris yra skirtingas. Vyrui svarbu užbaigimas, rezultatas, moteriai svarbus procesas, santykiai. Kai procese ji gali atsipalaiduoti ir pasitikėti vyru. Tai ir vyksta masažo metu, kai masažistas yra vyras. Ir jūs pačios, brangios moterys, nesuprasite, kaip jūsų skaistybės jėga tiesiog pabėga nuo jūsų.

12. Draugystė su vyru darbe. Iš viso draugystės tarp vyro ir moters negali būti. Moteris turi žiūrėti į kitus vyrus, kaip į tėvą, jeigu jie vyresni už ją pagal protą-išmintį (ne pagal amžių) arba kaip į sūnų, jeigu jie jaunesni pagal protą-išmintį (ne pagal amžių). Kaip su lygiu ji gali elgtis tik su vyru.

13. Flirtuoti, koketuoti ir mirksėti akytėmis vyrams.

14. Girti vedusius vyrus. Ištekėjusi moteris negiria vedusio vyro. Išskirtiniu atveju ji turi pagirti jo žmoną: Kokias pas jus, Vitalijau Fiodorovičiau, gražus kaklaraištis. Turbūt žmona rūpinasi jumis.

15. Moteris idealiame variante neturi dirbti vyriškame kolektyve. Iš vienos pusės, ten visada bus pagundos… Moteris iš savo prigimties labiau geidulinga. Senovės išminčius Činakij Pandit rašė apie tai, kad moteris 2 kartus alkanesnė, 4 kartus lengviau išsigąsta, 6 kartus nachališkesnė, 8 kartus geidulingesnė, nei vyras. O iš kitos… Kadangi ji 4 kartus lengviau išsigąsta, reiškia jai reikalinga didesnė apsauga, nei vyrui. Tačiau jeigu ji nejaučia apsaugota tėvo, vyro, tai ji įjungia savo geismus ir naglumą, kad būtų saugoma vyro, o jau kas ten darbe, susituokęs ar ne, tai jau antraeilis dalykas, jeigu pas ją silpni moraliniai principai.

16. Ji neturi būti pakankamai ilgą laiką kito vyro kompanijoje, netgi darbe ir darbo reikalais. Tos moterys, kurios apie tai žino, ilgai bendraudamos su svetimais vyrais iš karto pajaučia, kaip subtili geismo energija pradeda juos apgaubinėti. Šiuo atveju reikia sustabdyti pokalbius ir perduoti linkėjimus jo žmonai. Tuo pačiu jūs save ir jį pastatysite į vietą. Pas tave savo žmona, pas mane savo vyras.

17. Priimti dovanas iš kitų vyrų ir vaikščioti į korporatyvus be vyro. Pas mus dažnai būna, kad vyrai daugiau sunaudoja pinigų kovo 8 dienai svetimoms žmonoms, nei asmeninėms. Labai dažnai pradėti organizuoti vakarėliai vasario 23 ir kovo 8 dieną be žmonų ir vyrų.

18. Kai dėl kitų vyrų moteris rengiasi geriau, nei dėl asmeninio vyro.

19. Kai stipriai nuogina savo kūną, būdama viešoje vietoje. Šiuo atveju, moteris, be abejonės, praranda savo skaistumą.

Natalija Jacemirskaja, psichologė