Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Nemokama 10 dienų programa

Meditacijos technikos. Kokią išsirinkti?

Sveikas gyvenimo būdas. Nuo ko pradėti?

Kodėl žmonės tampa vegetarais?

Jogos filosofija

Jogos mokytojų kursai 2021 metais

Geriausias priemonė nuo streso studentams. Indiškas receptas

Indijos vadybos institute MICA (Gudžaratas) organizavo jogos ir vipasanos meditacijos praktiką. Pagrindinis tikslas buvo padėti mokiniams įveikti kasdienį stresą.

„Institutas palaikė jogos ir kasdienes meditacijos programą universitete. Meditacija visiems studentams siūloma kaip papildomi užsiėmimai. Mūsų studentai turi išlikti ramūs ir susitelkę šiame, pilname streso, pasaulyje. Joga suteiks jiems psichologinę ir emocinę paramą. Tai taip pat padės vystyti nesmurtinius problemų sprendimo metodus. Net fakulteto darbuotojams ir absolventams bus prieinama 10 dienų vipasanos meditacijos programa “, – aiškina MICA profesorė Preeti Shorff.

MICA vadovas, profesorius Shailendra Raj Mehta sako, kad jogos nauda yra moksliškai įrodyta, o taip pat, kad vipasanos meditacijos praktika yra prieinama bet kokio amžiaus žmonėms. Atsižvelgiant į dabartinį studentų darbo krūvį, svarbiausia užduotis yra suteikti jiems galimybę nepatirti streso, ko galima pasiekti pasitelkiant jogą ir meditaciją.

Pirmo kurso studentė pasidalino savo patirtimi apie vipasanos meditaciją: „Šiais laikais jaunimas dažnai patiria stresą. Po vipasanos sesijos supratau, kad tai yra labai efektyvus būdas atsispirti stresui, taip pat būdas susisiekti su savo dvasine ir protine esybe. “

Kita pirmakursė sakė: „Vipasana meditacija atvėrė man akis, kaip gyvenime patirti paprastus dalykus. Mūsų buvo paprašyta sėdėti 10 minučių ir susikoncentruoti į kvėpavimą. Tai skamba įprastai, tačiau galų gale mes pajutome neįtikėtiną ramybę ir aiškumą “.

Straipsnis išverstas iš tinklapio oum.ru

Originalus straipsnis rusų kalba