Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Meditacijos pagrindai. Ką pageidautina žinoti

Kas yra klasikinė joga

Kaip prisiminti praėjusius gyvenimus

Kaip teisingai kvėpuoti. Kvėpavimo technikos

Produktai organizmo valymui

4 jogos knygos

Senovinės jogos ir krijos technikos. 1 tomas (iš 3). Svamis Satyananda Sarasvati.

Laba diena. Atsirado 4 jogos knygos:

1) Patandžalio jogos sutros. 11 sinchroniškų vertimų.

Išminčius Patandžalis, prieš ~2400 metų, jogos sutrose nurodė konkrečią sistemą, kurios metu žmogus suvokia kokiu keliu judėti, kokias praktikas įvaldyti, kokios kliūtys laukia, kaip jas pašalinti ir kaip pasiekti galutinį išsilaisvinimą.

Ši knyga yra praktiškai visų jogų pagrindas, kurias jūs matote šiuolaikiniame pasaulyje.

Šioje knygoje yra 11 sinchroninių vertimų, kurie padeda geriau suvokti sutras ir skaitantysis gali rasti jam tinkamiausia suvokimą variantą pagal dabartinį išsivystymo etapą.

Joje yra vertimai tokių gerai žinomų dvasinių mokytojų kaip Svamio Vivekanandos, Svamio Satyananda Sarasvačio, Tirumalai Krišnamačarijos sūnaus T. K. V. Desikačaro vertimai.

312 puslapių.

2) Komentarai Patandžalio sutroms. Svamis Satyananda Sarasvati.

Tai knyga, kurioje žmogui suprantama kalba paaiškinama tai, ką prieš ~2400 metų norėjo mums paaiškinti išminčius Patandžalis. Skaitant kokybiškus komentarus daug lengviau suprasti sutrų prasmę.Svamis Satyananda Sarasvati paaiškina Sutras iš teorinio ir praktinio požiūrio taško. Mokytojo interpretacijos pagrįstos giliu jogos esmės suvokimu.

357 puslapiai.

3) Hatha joga pradipika. Svamis Satyananda Sarasvati ir Svami Muktibodhananda.

Tai vienas iš unikalių ir senovinių hatha jogos tekstų, kuriame kompetetingai aprašytos asanos, šatkarmos, pranajamos, mudros, bandhos, meditatyvinės technikos, praktiko gyvenimo būdas, jo mityba, klaidos ir praktiniai patarimai, padedantys įsisavinti šį didingą mokslą.

Knygoje dėstomas jogos mokymas tokiu būdu, koks jis atsirado ir buvo taikomas Senovės Indijoje.

638 puslapiai.

4) Senovinės jogos ir krijos technikos. 1 tomas (iš 3). Svamis Satyananda Sarasvati.

Knygoje aprašoma hatha, bhakti, džniana ir krija joga, nurodydama efektyviausią ir saugiausią, nuoseklų jogos sistemos įvaldymą. Akcentuojamas dėmesys praktikai ir jogos pritaikymui kasdieniame gyvenime. Turinys išdėstytas tokiu būdu, kad palaipsniui supažindintų skaitytoją su skirtingomis technikomis, kaip tai įprastai atlieka patyrę mokytojai.

Šis 3 tomų kursas nukreiptas į praktiko sveiko kūno lavinimą, proto ramybę ir psichologinį stabilumą, intelektualų aiškumą, gerokai aukštesnes dvasines žinias ir sąmoningumą.

450 puslapių.

Visos knygos rusų kalba.

Visos knygos mokamos.

Siuntimas į Lietuvą ir į visas pasaulio šalis.

Norėdami įsigyti knygas, parašykite el. paštu: rimantas@hathajoga.lt

Atnaujinta. Knygų jau nebeliko.