Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Meditacijos pagrindai. Ką pageidautina žinoti

Kas yra klasikinė joga

Kaip prisiminti praėjusius gyvenimus

Kaip teisingai kvėpuoti. Kvėpavimo technikos

Produktai organizmo valymui

Joga Vasištha

Joga Vasištha – unikalus indų filosofijos kūrinys, giliai vertinamas už savo praktinę išmintį, kuri dėmesingam skaitytojui padeda pasiekti aukščiausias žinias, savirealizaciją. Laikoma viena iš pagrindinių indų filosofinių tekstų, paaiškinančių mokymo principus pasitelkdama didelį kiekį istorijų. Ji paskirta dvasiškai pažengusiems ieškotojams, tačiau ir kiti taip pat rast šioje knygoje naudingų žinių apmąstymui.

Joga Vasišthoje vyksta dialogas tarp daugelio išminčių, susirinkusių karališkame dvare, kad perduoti aukščiausias žinias princui Ramai. Rama užduoda klausimus, į kuriuos atsako išminčius Vasištha. Vasišthos mokymas liečia visus klausimus, susijusius su vidinėmis asmeninės prigimties žiniomis, o taip pat su pasaulio sukūrimu, palaikymu ir sunaikinimu. Trumpai mokymo esmė tame, kad viskas yra begalinės Sąmonės pasireiškimas, įskaitant materialų pasaulį.

Svami Venkatesananda pridėjo visas pastangas, kad padarytų šią išmintį prieinamą paprastam žmogui. Tai milžiniška pagalba visiems einantiems savęs pažinimo ir tobulėjimo keliu.

Te atneša ši knyga savo skaitytojams esmines žinias.

Joga Vasištha rusų kalba

Joga Vasištha anglų kalba

Joga Vasištha prancūzų kalba

Audio formatas lietuvių kalba