Susirgimų priežastys
Daugelis žmonių gydosi dešimtmečiais, naudodami daugybę vaistų, keisdami vaistininkus ir gydytojus, tačiau viskas tuščiai – liga pasilieka. Jie nesupranta vieno paprasto dalyko: kad išsigydyti, reikia išvalyti organizmą nuo kenksmingų medžiagų, kurios susikaupė jame per ilgus gyvybinės veiklos metus, tiesiog padaryti „generalinę tvarką“.
Mūsų organizmas sudarytas iš milijonų gyvų ląstelių, iš kurių kiekviena yra dalimi mūsų imuninės sistemos. Kiekviena ląstelė išskiria gyvybinės veiklos produktus, kuriuos būtina laiku pašalinti iš organizmo, kitaip įvyksta tai: ląstelių gyvybinės veiklos atliekos pripildo visą supančią erdvę aplinkui kapiliarus – mažas kraujo ląsteles, prasideda mechaninis kraujagyslių suspaudimas, ko rezultate sutrinka kraujo apykaita. Kaip žinoma, kur sutrinka kraujo apykaita, įvyksta kraujo užsistovėjimas. Tai jau ne sraunus srautas, kuriuo teka organizmui būtinos maistinės medžiagos, o užsistovėjusi bala, kurioje automatiškai pradeda daugintis infekcija, susidaro įvairūs augliai.
Medžiagų apykaitos sutrikimas įvyksta dėl organizmo perpildymo jo gyvybinės veiklos atliekomis, tačiau svarbiausia – įvyksta kraujo sutirštėjimas, o kraujas – natūralus gamtos antibiotikas, gebantis susitvarkyti su bet kokia infekcija. Sutirštėjęs, užterštas kraujas – daugelio susirgimų priežastis.
Sutirštėjusio kraujo priežastys
Pastoviai perkraunant organizmą: sunkiu darbu, profesionaliu sportu, įvairiais emociniais stresais tiek darbe, tiek ir šeimoje, į kraują išsiskiria įvairios nuodingos medžiagos – pagreitinto metabolizmo produktai. To rezultate kraujas tampa tirštas. Laiko bėgyje imuninės ląstelės – limfocitai, būdami užterštame tirštame kraujyje, praranda savo prigimtinę funkciją: išvalymą nuo parazitų, toksinų ir kitų mūsų organizmui nereikalingų medžiagų. Kad jie dirbtų gerai, būtina išvalyti organizmą nuo irimo produktų: šlapimo, šlapimo rūgšties, kreatinino ir kitų imunitetą blokuojančių faktorių. Reikia gerti daug sulčių su citrinos rūgštimi: greipfruto sultis, rūgštaus granato sultis, citrinos, erškėtrožės ir kitas. Infekcija, kuri įsitvirtina vidiniuose organuose, susilpnina jų darbą, ko rezultate atsiranda pavojingi susirgimai.
Ar jūs žinote kiek metų gyvena vėžlys? 200-500 metų! Jis gyvena subalansuotą gyvenimo būdą, visada emocionaliai ramus, maitinasi žaliu augaliniu maistu.
Liūtas – žvėrių karalius gyvena viso labo 10 metų, gyvendamas gerokai agresyvesnį gyvenimo būdą, nors nelaisvėje jis gyvena du kartus ilgiau – 20 metų, tačiau ne 200, kaip vėžlys. Liūtas agresyvus, vėžlys ramus, liūtas valgo mėsą, vėžlys – žolę ir daržoves. Šis pavyzdys sukelia apmąstymą: jeigu gyventi subalansuotą, ramų gyvenimo būdą, be stresų, kuriuos mes patys sau sukuriame, tai gyvenimą galima pragyventi ilgą ir laimingą (pabandykite kalbėti mažiau).
Infekcija
Susilpnėjus limfocitams infekcija pradeda daugintis, įsitvirtindama vidiniuose organuose ir iššaukia pavojingus chroniškus susirgimus: cukrinį diabetą, padidintą arterinį kraujo spaudimą – hipertoniją, prostatos adenomą, auglių išsivystymus ir daugelį kitų mūsų XXI amžiaus ligų. Limfocitai apsupti daugybę plaukelių, su kurių pagalba jie užima piktybinę mikroflorą ir praryją ją.
Kai reikiamu metu nėra organizmo valymo ir yra gausus saldaus ir riebaus maisto kiekis, šlakai uždengia tirštu sluoksniu limocitų paviršių, plaukelius ir jie negeba kovoti prieš SPID’o virusus – įveiktas, infekuotas ir numiršta. Tam, kad limfocitai būtų aktyvūs, būtina reguliariai valyti savo organizmą su pasninkų pagalba ir vartoti tulžį varančias žoles ir antivėžinius mitybos produktus. Be nuodų, patenkančių į žmogaus mitybą, pavyzdžiui, pesticidai iš maisto, ypatingą pavojų sukelia cheminiai nuodai esantys asmeninės higienos ir kosmetikos produktuose – šampūnuose ir dezodorantuose, kurie turi stipriai žalojančią jėgą. Patekę į kraują per kvėpavimą ir odą, jie nuodija žmogų lėtai ir pastoviai.
Stebina, kai moterys purškia ant savęs nuodingus oro gaiviklius, kuriuose milžiniškas kiekis cheminių medžiagų, kurios sukelia onkologiją (pabandykite nesinaudoti dezodorantais, juos galima pakeisti vandenilio peroksidu). Kiekviena ląstelė pastoviai išsilaisvina nuo jai nereikalingų elementų, o ląstelių organizme trilijonai! Po išsivalymo iš kraujo išsiskiria tam tikros medžiagos (citokinai), leidžiantys jam pačiam kovoti su susirgimu.
Išvalytos kepenys – imuniteto pagrindas!
Tik švarioje mūsų organizmo terpėje įvyksta aktyvacija ir iš imuninių kraujo ląstelių išsilaisvina endogeno (asmeninio) interferonas, kuris yra antivirusinis ir antivėžinis apsaugos faktorius, atstatantis imuninę organizmo sistemą, pats sukelia reikšmingą kiekį nekenksmingų, tačiau stipriai veikiančių antibiotinių medžiagų. Tokių būdu vaistai nuo vėžio ir kitų susirgimų, kurių ieško visi pasaulio mokslininkai, yra mūsų kraujyje – prof. A. N. Kuznezov (2017).
Kepenų valymas
Meksikietiškas kepenų valymo receptas, naudojamas alternatyvios medicinos klinikose Tihuane:
Ryte ant tuščio skrandžio 8 dienas naudoti mišinį:
1 stiklinė šviežiai išspaustos greipfruto sultys (rūgštaus granato),
1 stiklinė distiliuoto vandens,
Pusės citrinos sultys,
1 įprastas šaukštas nerafinuoto aliejaus (linų sėmenų, moliūgų),
Imbiero šaknis panašiai su rodomojo piršto 2 falangos,
2 česnako skiltelės.
Visus ingredientus sumaišyti, tuomet išgerti mažais gurkšneliais, pakramtant (smakujant) burnoje.
Palaipsniui 8 dienų bėgyje padidinti augalinio aliejaus kiekį iki 4 įprastų šaukštų, česnako iki 4 skiltelių. Priėmus mišinį pageidautina ant kepenų palaikyti karštą šildyklą. Po pusės valandos reikėtų išgerti 2 stiklines tulžį varančių žolių, pavyzdžiui, nuovirą iš nemirtingosios žolelės žiedų (безсмертник) arba mėtos, šios žolės turi tulžį varantį efektą. Po to, kai tulžies pūslė buvo praplauta granatų sultimis, tulžį varančios žolės prastums iš tulžies pūslės tulžį toliau – į žarnyną evakuacijai į išorė. Procedūrą galima daryti kas ketvirtį metuose, keleto metų bėgyje, 1-12 dienų bėgyje.
Daktaras R. Schulz, Daktaras Kristofer
Organizmo valymas gamtos dovanomis. V. S. Ostrovskij, J. I. Naumov, V M. Farafontov