Kaip išmokti matyti aurą

Egzistuoja klaidinga nuomonė, kad aurą gali matyti tik ekstrasensai. Tai nėra taip. Aurą gali matyti visi. Tiesiog ekstrasensai ją mato ryškiai ir spalvotai. Skirtumas tame, kad ekstrasensai naudoja trečiąją akį, o įprasti žmonės – arba neleidžia sau to, arba evoliuciškai dar nepribrendo iki trečios akies atvėrimo.
Bet kuris žmogus gali išmokti matyti aurą įprastomis akimis. Tiesiog matymas nebus ryškus ir spalvotas, tačiau jis bus! Sukaupus patirtį matyti aurą įprastomis akimis, jūs leisite sau eiti toliau ir pradėti vystyti savo Navji kūną (subtilų kūną), palaipsniui plėsdami spektrini fizinio regėjimo diapazoną ir mokydamiesi „įjungti” Navji regėjimą, t.y. aktyvuoti trečiąją akį. Kiek laiko reikės tam – priklauso nuo jūsų Varnos, sukauptos evoliucijos patirties ir pasiruošimo dvasiniam tobulėjimui.
Jeigu jūs pasiruošę pradėti jau dabar – taip ir padarykime! Pagrindinė auros matymo įprastomis akimis „paslaptis” – mokėti išfokusuoti regėjimą ir suvokti VISĄ aplinkinį pasaulį erdviniu būdu (объёмно). Fokusuoti regėjimą reikia tik tuomet, kai jums reikia prisitaikyti arba perskaityti mažą šriftą.
Dėl pastovaus regėjimo fokusavimo jo valdytojo sąmonė ir pasąmonė tampa fragmentuota. Jie pripildo savo sąmonę ir pasąmonę milžinišku kiekių įvairiausių vaizdinių, į kuriuos jie kiekvieną dieną fokusuoja savo regėjimą. Esant išvystytam intelektui šie vaizdiniai susideda į mozaikinį pasaulio paveikslą, o esant neišvystytam – sukuria galvoje „košę”.
Pradėti matyti visą erdvės tūrį prieš save išfokusuotu regėjimu galima etapiškai, mokantis jį fokusuoti „netradiciniu būdu”. Įprastai visi įprato fokusuoti regėjimą į objektą, matydami jo erdvinę išraišką dėka to, kad akis žiūri į jį iš skirtingo regėjimo kampų (1 Pav.). Šių regėjimo kampų pakeitimas leidžia jums nustatyti atstumą iki objekto.
Pradėti matyti visą erdvės tūrį prieš save taip pat, kaip ir esančius jame daiktus galima stebint stereo-paveiksliukus, nes vienais atvejais stereo efekto pajautimui reikia fokusuoti regėjimą prieš paveikslėlį, o kitais – už jo. Tai ir bus paprasčiausias regėjimo erdvėje tūryje treniravimas.
Pažiūrėkite į savo vertikaliai išsidėsčiusį pirštą, pritraukdami jį prie veido. Kuo arčiau jis bus prie veido, tuo didesnis jo suvokimo skirtumas mūsų akimis. Dešinė akis mato jį iš dešinės pusės, o kairys – kairę. Tuo pat metu smegenys sukuria erdvinį piršto vaizdą mūsų sąmonėje. Jeigu jūs paeiliui užmerksite akis, tai pastebėsite, kad dešine akimi jūs matote jį kairėje regėjimo lauko dalyje, o kaire akimi – dešinėje.
Šiuo efektu padaryti paprasčiausi stereo-paveiksliukai, sudaryti iš dviejų vieno objekto fotografijų, paimtų iš skirtingų regėjimo kampų. Jie taip ir vadinasi – stereoporos. Kad pamatyti erdvinį stereoporos atvaizdą, reikia dešine akimi žiūrėti į kairę foto, o kaire akimi – į dešinę. Tuo metu jums teks sukeisti regėjimo fokusą į stereoporos paviršių, į erdvę prieš jas. (2 Pav.). Tai ir bus pirmoji treniruotė keičiant regėjimo fokusavimą nuo objekto paviršiaus į tašką prieš jį.
Tokiai treniruotei siūlau išnagrinėti erdvinė stereoporos vaizdinį su merginos atvaizdu ,kuri šiame pavyzdyje yra kairėje. Dešine akimi žiūrėkite į kairę stereoporos foto, o kaire akimi – į dešinę. Kai tik jūs sukeisite fokusą į tašką prieš stereoporą, „atsiras” trečia – erdvinė mergina, kaip parodyta šioje stereoporoje.
Jeigu pasirodys, kad jums nelengva „susitvarkyti” su mergina, pasitreniruokite ant paprasčiausios stereoporos su rutuliais, o kai jums pavyks su rutuliais, galima grįžti ir treniruotis ant merginos nuotraukos.
Jeigu jums pavyks pamatyti „stereo-merginą” sveikinu – jūs išmokote sukeisti regėjimo fokusą į erdvę prieš objektą. Užtvirtinkite įgautą patirtį su stereoporomis iš lėktuvo. Čia efektas galingesnis, nes šios foto atrodo gerokai labiau erdvinės, nei merginos foto.
Dabar užtvirtinkite savo patirtį ant dar kelių stereoporų, esančiu po šiuo pavyzdžiu, kad įgauti stabilų įgūdį fokusuoti regėjimą ne į objektą, o prieš jį.
Dabar galima mokytis keisti regėjimo fokusavimą erdvėje, esantį už objekto. Tai reikia daryti žiūrint kiaurai per atvaizdą į erdvę, kuri yra už jų.

Pasitreniruoti galite ant laumžirgio atvaizdo, esančio virš nendrės. Nustatykite regėjimo fokusą į erdvę už paveikslo ir tolygiai keiskite jį, kol nepamatysite stereo efekto. Jeigu jums pavyks matyti kiaurai per paveikslėlį į erdvę išsidėsčiusią už jo – didelis laumžirgis atsiras nendrėse. Jeigu jūs kaip įprastai – po merginos ir kitų išnagrinėtų stereoporų fokusuosite regėjimą prieš paveikslėlį laumžirgis bus plokščias ir lyg įspaustas į erdvines nendres.
Tas pats efektas bus matomas ir paveiksliuke su skorpionu. Atliekant teisingą fokusavimą „už kadro”, jūs pamatysite didelė skorpioną virš smėlio, o neteisingo fokusavimo metu „prieš kadrą”, jūs pamatysite plokščią skorpioną, įspaustą į erdvinį smėlį. Treniruojantis jūs galite pabandyti abu variantus, kad sukaupti patirtį fokusuoti regėjimą.
Jeigu jums pavyko ir vienas ir kitas – jūs teisingame kelyje. Mokėdami keisti regėjimo fokusavimą, jūs palaipsniui galėsite visiškai nuo jo atsisakyti tais atvejais, kai jis nereikalingas ir galėsite matyti visą jūs supančią erdvę erdviniu būdu. Kad sukaupti fokusavimo keitimo patirtį, pažiūrėkite keletą stereogramų, padarytų įvairiomis technologijomis. Jų stebėjimas skatins jus nustatyti skirtingą fokusavimą – tai prieš paveikslėlį, tai už jo. Tai praturtins jūsų patirtį. Jūs turite pamatyti:
1. Pasiruošusį startui lėktuvą.
2. Kovą ore.
3. Širdutes.
4. Vienaragius.
Jeigu jums pavyko pamatyti visus paveikslėlius, galima pereiti prie auros stebėjimo treniruočių. Pradėsime nuo paprasto: užmerkite vieną akį ir žiūrėkite kita po to, kai pritrauksite vertikaliai pastatytą pirštą prie nosies galiuko ir sufokusuosite regėjimą į juos abu. Dabar lėtai veskite pirštą tolyn, laikydami dėmesį į nosies galiuką ir į pirštą, ir į didėjančią erdvę tarp jų VIENU METU. Viena akimi tai padaryti nėra sunku. Dabar užmerkite jąą ir atmerkite tą, kuri buvo užmerkta. Padarykite tą patį. Prisiminkite tą vienu metu vykstančios trijų objektų kontrolės pojūtį: nosies galiuką, tolstantį pirštą ir išsiplečiančią erdvę tarp jų. Tačiau svarbiausia šiame pratime: kontroliuoti visą erdvę ir visus objektus esančius jame – vienu metu.
O dabar – įdomiausia. Pabandykite šią patirtį žiūrėdami abiemis akimis atitinkamai suliaudies išmintimi: „Žiūrėk abiemis – regėk per tris” (Смотри в оба – зри в три). Netgi nebandykite tuo metu fokusuoti regėjimo nei į nosies galiuką, nei į pirštus, nei į išsiplečiančią erdvę tarp jų. Viskas dvigubinsis, trigubinsis ir t.t. Jūsų užduotis – išmokti išfokusuoti regėjimą ir kontroliuoti visą stebimą erdvės tūrį ir objektus, esančius jame – vienu metu. Tai galima laikyti paruošiamuoju treniruočių etapu matyti auras.
Kaip išmokti matyti aurą: 1 mokymosi etapas
Pasitreniruokite kambaryje žiūrėdami visą jos tūrį ir visus joje esančius daiktus be regėjimo fokusavimo į šiuos objektus. Tam stenkitės išfokusuotu regėjimu stebėti visą kambario erdvę nuo nosies galiuko iki sienų, įtraukiant visus objektus, esančius šioje erdvėje skirtingu atstumu nuo jūsų ir vienas nuo kito. Stenkitės, kad objektų vaizdai esantys skirtingu atstumu nuo jųsų ir vienas nuo kito „neišplauktų”, kaip kine, juk jūs ne fotokamera, o žmogus!
Kaip išmokti matyti aurą: 2 mokymosi etapas
Mokykitės išfokusuotu žvilgsniu stebėti Gamtą su joje judančiais objektais: linguojančią nuo vėjo žolę, judančius medžių labus, judančius gyvūnus ir debesis, o taip pat erdvėje skrendančius vabzdžius ir paukščius. Kai jums pradeda gautis „nešokinėti” regėjimo fokusu nuo objekto į objektą, jūs pastebėsite, kad objektai visiškai „neišplaukę”, turi konkrečius bruožus, matomi kaip ir anksčiau – erdviniame tūryje, tačiau viskas – vienu metu.
Kaip išmokti matyti aurą: 3 mokymosi etapas
Mokykitės vienu metu išfokusuotu regėjimu stebėti Gamtos erdvę aplinkui save ir sėdint automobilio priekinėje keleivio sėdynėje, stebėti prieš jus judantį automobilį. Pradėkite mokytis nuo keleivio sėdynės. Jūs turite priprasti aiškiai matyti viską prieš save nuo automobilio korpuso iki pačio horizonto 180 laipsnių. Kad išmokti to greičiau, įsivaizduokite, kad jūs atsakingi už vairavimo saugumą, lyg vairuotumėte šį automobilį sėdėdami už vairo.
Kai įgausite pakankamai patirties, sėskite už vairo patys (jeigu esate vairavę automobilį ir turite teises jį vairuoti). Pajauskite skirtumą tarp seno ir naujo erdvės kontrolės lygio vairuojant automobilį (skirtumą tarp beždžioniškų regėjimo fokuso nuo objekto į objektą suvokimą į visą erdvę su visais objektais, esančiais jame – vienu metu aiškiais). Kai tik jūs pajausite, kad vairuojate automobilį (arba kontroliuojate erdvę iš keleivio sėdynės, jeigu jūs ne vairuotojas), su išfokusuotu regėjimu daug saugiau, nei sufokusuoto metu, tuomet galima pereiti prie 4-tojo etapo.
Kaip išmokti matyti aurą: 4 mokymosi etapas
Mokantis šiame etape jums prireiks prieblandos (prieš saulės pakilimą arba vakaro prieblandą). Galima treniruotis ir dieną, jeigu pas jus yra tamsios užuolaidos arba žaliuzės ant langų. Be to, jums bus reikalingas juodas matinis (neblizgus) fonas.
Padėkite juodą foną (pavyzdžiui audinį arba rūbą užmestą ant kėdės nugarėlės, tarp savęs ir sienos. Išfokusuokite regėjimą taip, kad suvokti visą erdvės tūrį tarp savęs ir sienos, įskaitant juodą foną (audinio arba aprangos, užmestos ant kėdės nugarėlės).
Išlaikydami regėjimą išfokusuotoje būsenoje, pakelkite prie jodo fono abiejų rankų delnus, esančius vieną prieš kitą plokštumoje, lygiagrečiai grindims, kaip parodyta žemiau esančiame paveiksliuke.
Nesugalvokite fokusuoti regėjimo į delnus arba rankų pirštus, galite prasėdėti parą ir nepamatyti jokios auros. Paslaptis tame, kad vienu metu suvokti visą erdvės tūrį prieš save nuo nosies galiuko iki sienos, įskaitant rankas juodame fone. Kai tik teisingai nustatysite regėjimą (galima prisiminti patirtį Gamtoje arba automobilyje), jūs pastebėsite, kad tarp rankų pirštų pasireikš pusiau permatomi spinduliai, sujungiantys kartu rankų pirštus. Šie spinduliai panašūs į dūmelį arba į rūko debesėlius. Jeigu jūs sufokusuosite į juos regėjimą – jie čia pat išnyks. Todėl regėkite juos išfokusuoti žvilgsniu.
Tam, kad įsitikinti tuo, jog tai ne saviapgaulė ir ne savęs įtikinimas – lėtai pajudinkite delnus ir pirštus į viršų ir žemyn, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.
Tie spinduliai judės, toliau tęsdami sujungti rankų pirštus tarp savęs. Jeigu jūs lėtai pajudinsite rankas, spinduliai tarp pirštų pradės plonėti ir tolimame atstume – „suplyš”. Tačiau artinant pirštus vieną prie kito, jie vėl „suaugs”, taps storesni ir didesni.
Efektas bus daug galingesnis, jeigu jūs išmoksite sąmoningai sustiprinti spinduliavimą iš rankų pirštų. Tačiau ir be papildomo spinduliavimo iš rankų pirštų – natūralaus spinduliavimo pilnai užteks tam, kad pamatyti savo pirštų aurą.
Sukaupę šią patirtį jūs, tokiu būdu, pradėsite matyti aurą aplinkui rankas ir aplinkui kojas. Kad išmokti matyti aurą aplinkui galvą, tam jums reikia rasti kantrų ir geranoriškai nusiteikusį partnerį. Jeigu kažkas juokaus iš jūsų ir bandys įtikinti jus tuo, kad matote „gliukus”, geriau pasiųsti jį ten, iš kur jis atsirado ir daugiau tokiomis temomis su tokiais nebendrauti.
Linkiu jums sėkmės įvaldant naujus gebėjimus!
Aum Tat Sat
Autorius: Всеславъ.