Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Hatha joga, meditacija, joga nidra ONLINE nuo sausio 4 dienos, kviečiame registruotis

Vegetarizmas. Filosofija ir rūšių įvairovė

Kaip pradėti medituoti

Dvasinis mokytojas - kas tai?

Jama ir Nijama. Nuo ko prasideda joga?

Kuo skiriasi Surya ir Čandra Namaskar

Vienos dienos badavimas su vandeniu: taisyklės

Jogos mokytojų kursai

Augalinė mityba gydo diabetą

Medicinos mokslų daktarė Janka Ležavova iš Slovakijos, sėkmingai gydo savo II tipo cukriniu diabetu sergančius pacientus augaline mityba.

Pacientai laikėsi Natural Food Interaction (NFI) gydymo metodas – subalansuoto mitybos plano, paremto augaliniais produktais. Pagal šį metodą įvairūs augaliniai produktai yra maišomi ir atrenkami jų deriniai, pritaikyti konkrečiam asmeniui.

Šis gydymo metodas parodė įspūdingus rezultatus: 96,5% 2 tipo diabeto sumažėjimo atvejai pacientams, baigusiems gydymą.

Tarp daktarės sėkmės istorijų buvo 33-ejų Teresa G., kuri trejus metus sirgo diabetu. Po 13 savaičių gydymo ji neteko 15 kg, o gliukozės kiekis kraujyje tapo normalus.

Kitas pacientas Edvardas T. metų metus kovojo, bandė įvairias dietas ir nieko nerado. Po 17 savaičių gydymo šiuo metodu jis prarado 21 kg ir buvo nutrauktas jo gydymas.

Be to, dar 50 pacientų turėtų atsisakyti vaistų kitą mėnesį (straipsnio rašymo metu), atsižvelgiant į pacientų, besilaikančių dietos, skaičių. Šiuo metu visame pasaulyje NFI metodas taikomas 600 pacientų.
Janka Ležavova dalinasi savo jausmais:

„Po nusivylimo per pastaruosius 12 metų darbo medicinos srityje turėjau vilties. Šis gydymo metodas ne tik priminė, kodėl ėmiausi medicinos, bet ir leido veikti. Aš taip džiaugiuosi, kad dabar galiu padėti pacientams susigrąžinti tikrąją sveikatą. “

Straipsnis išverstas iš tinklapio oum.ru

Originalus straipsnis rusų kalba