Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Meditacijos pagrindai. Ką pageidautina žinoti

Kas yra klasikinė joga

Kaip prisiminti praėjusius gyvenimus

Kaip teisingai kvėpuoti. Kvėpavimo technikos

Produktai organizmo valymui

10 Jogi Bhadžano citatų apie kiekvieną iš mūsų

Jogi Bhadžanas. 10 citatų apie kiekvieną iš mūsų

10 Jogi Bhadžano citatų apie kiekvieną iš mūsų

“Būk šviesa, tuomet tu galėsi būti ryškus” – sakė Jogi Bhadžanas.

Kundalini-jogos įkūrėjas – su spindinčiomis ir neįtikėtinai jaunomis akimis. Šios akys persmelkia širdį ir palieka joje šviesą. Kaip ir jo žodžiai.

1. Atjauta – stipriųjų reikalas. Silpniems ji neprieinama.

2. Tas kuris sukūrė tave, rūpinsis tavimi. Jis sukūrė šį pasaulį, planetas ir tai, kaip jos veikia. Lauk, būk kantrus, atsiremk į jį ir viskas kas geriausia ateis į tavo gyvenimą.

3. Mokytojas atviras, kaip viešas parkas, į kurį gali įeiti kiekvienas, todėl mokytojas turi būti labai švarus. Jūsų būsena turi būti kristališkai švari ir jūs turite būti absoliučiai permatomi. Tik tuomet jūs galėsite būti mokytoju.

4. Protas neturi kažko daryti su jumis, protas pritaikytas daryti kažką dėl jūsų. Protas duotas mums, o ne mes protui.

5. Mes turime bendrauti sociume ir būti gerais santykyje vieni į kitus, kad mūsų aura augtų. Jeigu kažkas nukrito, mes turime juos pakelti. Jeigu kažkas leidžiasi žemyn, mes turime juos pakelti. Jeigu kažkas alkanas, būtina pamaitinti juos. Jeigu kažkas nelaimingas, mes turime šokti su jais. Ši būtinybė – mūsų dalis.

6. Jūsų tikslas – būti sėkmingais ir būti pačiais savimi. Tai suteikia charakterį ir atneša pergalę. Karjera – to dalis, pinigai – to dalis. Namai – to dalis, tačiau jeigu jūs nesate patys savimi, pas jus bus tik šios dalys. Jūs niekada nebūsite pilnaverčiai, tai tas pats, kas gražus kūnas be smegenų. Raumenys stiprūs, pirštai gražūs, nagai nuostabūs, tačiau ką jūs ruošiatės daryti su šiuo kūnu, jeigu pas jus nėra smegenų?

7. Kai gyvenimas sudėlioja jums patį siaubingiausią scenarijų, atsisėskite, užmerkite akis ir kreipkitės į jūsų sielą, jūsų dvasią. Tuo momentu, kai pasisuksite į save, viskas kas būtina gyvenimui, ateis pas jus.

8. Prisiminkite, kad intelektualios žinios nepalaiko ir neišsaugo jūsų. Žinios tik tuomet tampa išmintimi, kai jūs išgyvenate jas per asmeninę patirtį, širdį ir būtį.

9. Jūs galite galvoti, kad aš žinau atsakymus į visus klausimus, tačiau tai nėra taip. Esmė yra tame, kad kiekvienas jūsų klausimas turi savyje atsakymą. Viskas, kas reikalinga iš manęs, tai pakelti telefono ragelį ir laikyti jį tiek kiek reikia, kad išklausyčiau žmogų. Aš jau žinau, kad jo žodžiuose slypi atsakymas. Man belieka tik paimti šį atsakymą ir pakartoti žmogui. Tam nereikia jokių viršžmogiškų gebėjimų.

10. Yra trys mantros, kurių jūs niekada neturėtumėte tarti: aš nežinau, aš nepasiruošęs ir aš negaliu to padaryti.