Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Meditacijos pagrindai. Ką pageidautina žinoti

Kas yra klasikinė joga

Kaip prisiminti praėjusius gyvenimus

Kaip teisingai kvėpuoti. Kvėpavimo technikos

Produktai organizmo valymui

Nauja knyga. Išsaugok savo būsimą gyvenimą

Knyga Išsaugok savo būsimą gyvenimą

Pasižiūrėkite, prašome, į veidrodį. Ką matote? Tai jūsų fizinio kūno (apvalkalo) šviesos atspindys. Galėjote gauti žmogišką kūną ne tik dėka jūsų asmeninių pastangų praėjusiuose gyvenimuose, tačiau dėka jūsų tėvų, dėka jūsų mamos.

Kažkada seniai, sužinojusi apie savo nėštumą, ji be galo apsidžiaugė, o galbūt tai buvo jaudulys arba baimė – kas laukia priekyje, kaip susitvarkyti su tais pokyčiais, su kuriais susijęs nėštumas ir laikotarpis gimus vaikui? Galbūt ji turėjo tėvų ir vyro palaikymą, o galbūt tai buvo nepaprastas periodas, kai ji buvo visiškai viena ir tik nuo jos priklausė šis sprendimas, sprendimas jums gimti arba negimti. Gauti šansą nugyventi gyvenimą žmogiškajame kūne ar pasilikti tose sferose, kur daug sunkiau realizuoti galimybę sukaupti patirtį: džiaugsmą, laimę, gyvenimo išmintį.

Kartais moteris, susidūrusi su nepageidaujamu nėštumu, jaučiasi kaip žvėrelis, užspaustas į kampą – ji ieško išėjimo, tačiau jo nemato: kur rasti pinigų, kas palaikys, jeigu bus problemų su sveikata, kas bus su karjera? Daugybė klausimų ir jokių atsakymų. Ir čia jai į galvą ateina mintis pasidaryti abortą. Atrodo, kad tai iš karto išsprendžia problemą. Juk tai visuomenėje neteisiama – taip elgiasi jeigu ne visi, tai daugelis, kalbėdami, kad tai normalu, tai prigimtinė moters teisė rinktis, formuoti savo gyvenimą. Dabar mes turime užduotį – suprasti, kas yra abortas? Kaip galima klasifikuoti šį reiškinį? Kiek jis natūralus ir normalus, kiek atitinka moters prigimtį?

Deja, šiuolaikinėje visuomenėje siaubingus, žiaurius dalykus priimta nuslėpti po gražiais žodžiais. Kas iš tiesų stovi už žodžių „dirbtinis nėštumo nutraukimas“? Įsivaizduokite pasakymą „dirbtinis širdies veiklos nutraukimas“. Ką tai gali reikšti? Banditas gatvėje smeigė praeiviui peiliu į širdį ir, sėdėdamas teisiamųjų suole, atgailauja sakydamas: „Ne, aš nežudžiau. Aš tik dirbtinai nutraukiau jo širdies veiklą.“ „Tačiau jis juk numirė?“ – stebisi teisėjas. – „Na tai kas? Aš nemačiau kitos išeities: jeigu jis liktų gyvas, trukdytų man gyventi…“

Daugelis moterų atlieka abortą „nesuvokdamos, ką daro“, nesuprasdamos, kad žudo… Joms tiesiog neduoda pamatyti tiesios, paslėptos, užmaskuotos melagingas žodžiais „dirbtinis nėštumo nutraukimas“ vietoj „nužudymas“. Aborto suvokimas tiek apipintas melu, kad moteris, kurios prigimtis nešti į šį pasaulį gyvenimą ir meilę, pradeda priimti abortą kaip normą.

Mūsų tikslas – atsitraukti į šalį nuo teorinių ginčų ir nevertinant suteikti pagalbą moteriai, kuri sužinojo apie nelauktą nėštumą ir kuri, sutrikusi dėl tų sunkumų, kurie gali kilti šioje situacijoje, susimąstė apie abortą. Mes norime parodyti, kas vyksta aborto metu ir kaip pasikeičia moters gyvenimas po to. Būtent todėl šios knygos puslapiuose suteikiamas ne tik medicininis ir mokslinis požiūris į problemą, tačiau ir pasidalinama įspūdžiais pergyvenusių abortą ir galinčių kalbėti apie šį įvykį remiantis asmenine patirtimi.

Knygą sudaro 8 dalys:

1 dalis. Abortas. Kas tai?
2 dalis. Aborto karma.
3 dalis. Fiziologinės aborto pasekmės.
4 dalis. Psichologinės aborto pasekmės.
5 dalis. Aborto istorija Rusijoje.
6 dalis. Aborto industrija.
7 dalis. Aborto propaganda.
8 dalis. Motinystės džiaugsmas.

Skaityti knygą:
https://www.hathajoga.lt/issaugok-savo-busima-gyvenima/

Atsisiųsti knygą:
https://www.hathajoga.lt/issaugok-savo-busima-gyvenima.pdf