Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Meditacijos pagrindai. Ką pageidautina žinoti

Kas yra klasikinė joga

Kaip prisiminti praėjusius gyvenimus

Kaip teisingai kvėpuoti. Kvėpavimo technikos

Produktai organizmo valymui

Kaip išvalyti užsiteršusį organizmą

Kaip išsivalyti užterštą organizmą

Visi mes rūpinamės savo namų švara, tačiau mūsų kūnas taip pat reikalauja priežiūros. Labai svarbu reguliariai valytis organizmą, kad nesirgti ir gyventi pilnavertį gyvenimą visuomenės gerovei.

Visi žino, kad stresai, bloga ekologija ir neracionali mityba priveda prie organizmo senėjimo ir ligų. Specialistai sudarė daugybę rekomendacijų sveikai mitybai ir grūdinimuisi. Kažkas pasakys, kad to pilnai pakanka: teisingai maitintis, užsiiminėti sportu ir viskas pas tave bus gerai. Kam valytis savo organizmą?

Netgi laikantis sveiko gyvenimo būdo, nevisada galima išgyventi iki 50 metų. Priešlaikinės mirties priežastis – natūralios žmogaus mitybos nebuvimas, „dvasingumo“ (Dievo įstatymų) nebuvimas, parazitinių kirminų buvimas (organizme) – tai priveda prie kraujo sutirštėjimo! Kaip žinoma, kraujyje yra visi būtini apsauginiai mechanizmai kovoti praktiškai su bet kokiomis infekcijomis: virusais, vėžiu, tačiau kai kraujas „suterštas“, šie apsauginiai mechanizmai neveikia.

Užsiteršusio organizmo rezultatas – akmenys inkstuose, tulžyje, galvos skausmai, žemės spalvos veidas, netvarkingas virškinimas, sumažėjęs darbingumas, niekuo nepagrįsti nerviniai stresai, alergijos – visi šie simptomai gali signalizuoti apie organizmo užterštumą įvairiais toksinais – nuodingomis medžiagomis. Taip pat pastebėta, kad cheminiai sintetiniai vaistiniai preparatai, esantys cheminės sudėties, suteikia tik laikiną palengvėjimą, tačiau palaipsniui kaupiasi organizme, patys priveda prie įvairių susirgimų.

Kad įveikti ligą, būtinos gerovinės sąlygos pasveikimui, geriausia kreiptis į natūralias, gamtos, gydomąsias priemones, kuriomis naudojosi mūsų protėviai tūkstantmečiais. Būtina reguliariai valyti organizmą nuo jo gyvybinės veiklos atliekų. Išvalyti organizmą galima su mityba, atgailaujant dėl atliktų nuodėmių, nes ligos šaltinis – nuodėmėje. Tai – persivalgymas, puikybė, pyktis, godumas, liūdesys ir kiti.

Egzistuoja daugybė žmonių, pas kuriuos nėra galimybės ir fizinių jėgų netgi nueiti iki ligoninės, atstovėti eiles, gauti receptą vaistams. Jiems pravers įgauti žinias apie gydomąją mitybą ir apie natūras gamtos gydomąsias priemones iš gamtinės vaistinės, kuri yra po mūsų ranka. Ji paprasta, patikima, išbandyta laiko, nebrangi ir veiksminga. Liaudies medicinoje nuo senų laikų naudojama pasninkų sistema, kurių detalus atlikimas aprašytas bet kurioje religinėje knygoje.

Nuo pat senų laikų žmonės pasninkaudavo – badaudavo arba vartodavo maistui tik šviežias daržoves 2 kartus per savaitę, kas sudarydavo daugiau, nei 104 dienas per metus valantis organizmą. Tačiau su laiku, ši tradicija buvo prarasta ir ją pakeitė chroniški susirgimai.

Kaip atlikti vienos dienos badavimą rasite šiame straipsnyje:
https://www.hathajoga.lt/samoningumas/vienos-dienos-badavimas-su-vandeniu-taisykles/

Ištrauka iš knygos „Organizmo valymas gamtos priemonėmis“