Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Meditacijos pagrindai. Ką pageidautina žinoti

Kas yra klasikinė joga

Kaip prisiminti praėjusius gyvenimus

Kaip teisingai kvėpuoti. Kvėpavimo technikos

Produktai organizmo valymui

Filmas. Jogos mokytojų kursai

Klubo OUM.RU filmas „Jogos mokytojų kursai“.

Šis pasakojimas apie gyvenimo pokyčius, asmeninius išbandymus ir pradedančiųjų jogos mokytojų kelią.

Filmas nufilmuotas kultūriniame centre „Aura“ 2014 metų liepos mėnesį.

Kodėl žmonės renkasi jogos mokytojo kelią?

Siela traukia tai, kuo ji užsiima iš gyvenimo į gyvenimą – apie tai primena raštai ir išminčiai, kurie šioje planetoje gyveno prieš mus.

Jūsų ketinimas šiame gyvenime tapti jogos mokytoju nėra atsitiktinis ir yra sąlygotas praėjusiomis reinkarnacijomis. Galbūt, dabar jums dar sunku patikėti tuo, kad kažkada jūs gyvenote kituose kūnuose ir padedinėjote kitoms sieloms asmeninio tobulėjimo kelyje. Tebūnie taip. Visi suvokimai ateina reikiamu metu.

Joga – tai laiko patikrinta ir visame pasaulyje žinoma asmeninio tobulėjimo sistema. Su asanų kompleksų pagalba jūs įveikiate kūno ir energetinius apribojimus, kurie yra pas jus suformuoti šiuo metu, tampate energingesni ir pašalinate diskomfortą kūne. Užsiimdami joga miesto sąlygomis, atrodytų, dėl savęs, jūs keičiate realybę aplinkui: žmonės, su kuriais jūs bendraujate, susiję su jumis energetiškai, todėl keisdami save kūno, energijos ir sąmonės lygyje, jūs galite daryti teigiamą poveikį ir jų būsenai.

Jogos mokytojų kursai – tai kitas etapas, einantis po asmeninės jogos praktikos. Kai jūs kažkam sakote, kad užsiiminėjate joga, jums pradeda uždavinėti klausimus: „O kas tai yra?“, „Kam?“, „Koks galutinis jogos tikslas?“, „Ar reikia kažkaip ypatingai maitintis?“, „O kodėl tu nevalgai mėsos?“ ir taip toliau. Svarbu tinkamai dalintis su žmonėms informacija apie jogą. Tam reikia turėti žinių ir asmeninę patirtį.

Tapę jogos mokytojais, jūs galėsite ne tik didesnį laiko kiekį paskirti savo asmeninei praktikai, tačiau ir padėsite žmonėms susipažinti su joga. Padėdami kitam tobulėti, jūs padedate ir asmeniniai evoliucijai, nes jis tai ir esate jūs savo praėjusiuose gimimuose. Atiduodami praeities skolas per tarnystę visuomenei, jūs sukuriate priežastis tolimesnei evoliucijai asmeninio tobulėjimo kelyje.

Tikimės, kad jūs darysite tai deramai, savo veiksmais remdamiesi atjauta ir moraliniais principais.

Detaliau apie klubo OUM.RU kursus galima sužinoti čia:
https://www.oum.ru/kurs