Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Meditacijos technikos. Kokią išsirinkti?

Sveikas gyvenimo būdas. Nuo ko pradėti?

Kodėl žmonės tampa vegetarais?

Jogos filosofija

Jogos mokytojų kursai 2022 metais

Bendros rekomendacijos jogos online užsiėmimams

– Rekomenduojama užsiiminėti joga tuščiu skrandžiu. Jeigu tai sunku, galima prieš užsiėmimą atsigerti puodelį arbatos, kakavos arba pieno.
– Po lengvo maisto iki jogos užsiėmimo turi praeiti ne mažiau valanda, po sotaus maisto – ne mažiau keturių valandų. Pusė valandos po hatha jogos užsiėmimų galima pavalgyti.
– Patogu joga užsiiminėti basomis ant neslystančio kilimėlio, kad būtų maksimalus sukibimas su grindimis ir atliekant asanas neslystų kojos.
– Jogos užsiėmimams tiks bet kokia judesių nevaržanti patogi apranga iš natūralių medžiagų.

Užsiiminėju joga pirma kartą. Ką reikia žinoti?

Reikia tiesiog išsitiesti kilimėlį. Jeigu jūs pradedantysis praktikas arba nesate pažįstami su kažkokiomis technikomis – prašome rašyti klausimus mokytojui į bendrą pokalbį (“čatą”), kuris bus matomas prasidėjus užsiėmimui. Taip pat, jeigu užsiėmimų metu pas jus atsiranda klausimai, nesikuklinkite ir užduokite juos mokytojui.

Pirmą kartą dalyvaujantiems, pirmas užsiėmimas yra nemokamas. Registraciją į pirmąjį nemokamą jogos online užsiėmimą rasite tvarkaraščio puslapyje, prie grupių.

Kaip vyksta pats online užsiėmimas?

Yra nustatyti laikai, pagal kuriuos dirba skirtingos grupės.

1) Žmogus pasirenka kokioje grupėje dalyvaus.
2) Žmogus nusiperka abonementą į pasirinktus užsiėmimus.
3) 5 minutės prieš užsiėmimą, žmogaus nurodytu elektroniniu paštu atsiunčiamas laiškas, kuriame yra tiesioginės transliacijos nuoroda.
4) Žmogus paspaudžia ant nuorodos ir jis iš karto tiesioginiu laiku mato mokytoją, gali bendrauti su juo bendrame pokalbyje. Užsiėmimas vyksta Youtube platformoje ir yra matomas tik grupės dalyviams.
5) Užsiėmimui pasibaigus, iš karto pasilieka transliacijos įrašas, kuris matomas nuspaudus tą pačią tiesioginės transliacijos nuorodą.

Bendravimas bendrame pokalbyje (čatas)

Kiekvieno užsiėmimo metu, šalia įsijungia bendras pokalbis, kuriame dalyviai gali bendrauti vieni su kitais ir uždavinėti mokytojui klausimus. Pranešimai matomi visiems užsiėmimo dalyviams. Jeigu nėra galimybės bendrauti bendrame pokalbyje, galite užduoti jums aktualius klausimus atsakydami į elektroninį laišką, kuriuo gaunate transliacijos nuorodą.

Koks reikalingas pasiruošimo lygis, kad užsiiminėti online?

Tinkamas tiek visiškai pradedantiems, tiek jau praktikuojantiems. Parašykite apie save bendrame užsiėmimo pokalbyje, kuris bus matomas prasidėjus užsiėmimui ir pagal situaciją, mokytojas pasiūlys lengvesnius arba sunkesnius atliekamų technikų atlikimo variantus.

Kaip užsiregistruoti ir pradėti užsiiminėti?

Jums reikia išsirinkti grupę (rytinę, vakarinę pradedančiųjų arba vakarinę pagrindinę) ir įsigyti vienkartinį bilietą arba abonementą. Visą informaciją apie grupes galima rasti tvarkaraščio puslapyje.

Ar pasilieka transliacijų video įrašai?

Taip. Jie yra matomi dalyviams su ta pačia nuoroda iki kito užsiėmimo, įprastai 1-2 dienas.

Jeigu jūs nespėjate į užsiėmimus dėl skirtingos laiko juostos ar kitų priežasčių, yra galimybė užsiiminėti su video įrašais. Jie tampa matomi su ta pačia nuoroda iš karto po transliacijos užbaigimo.

Kaip užsiiminėti su transliacijų video įrašais?

Nuspauskite nuorodą, kuri atkeliauja į jūsų elektroninį paštą prieš užsiėmimo ir jūs iš karto matysite transliacijos pakartojimą.