Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Joga ONLINE nuo pirmadienio

Vegetarizmas. Filosofija ir rūšių įvairovė

Kaip pradėti medituoti

Dvasinis mokytojas - kas tai?

Jama ir Nijama. Nuo ko prasideda joga?

Kuo skiriasi Surya ir Čandra Namaskar

Vienos dienos badavimas su vandeniu: taisyklės

Jogos mokytojų kursai

Džulija Roberts publikavo sensacingą pranešimą

Visame pasaulyje žinoma Holivudo aktorė Džulija Roberts publikavo pranešimą, kuriame prašo visas moteris užimti aktyvią poziciją, ir nustoti skirti dėmesį tik išoriniam grožiui, tuo darant sau žalą.

Štai, ką ji kalba:

,,Tobulumas – tai liga, kuria serga daugelis nacijų. Mes dedame toną makiažo ant mūsų veidų. Mes reguliariai darome visokias procedūras veido atjauninimui ir mariname save badu dėl idealių formų.

Mes visą laiką norime ištaisyti tai, ką taisyti nėra jokio reikalo. O tai, kuo mes pirmiausiai turėtume rūpintis, paliekame be mūsų dėmesio.

Žinote, kas tai?

Kalba eina apie mūsų sielą. Būtent jai reikalingas didesnis dėmesys ir rūpestis. Ir atėjo laikas ja užsiimti. Aš norėčiau suprasti paprastą dalyką: kaip jūs galite visą laiką laukti, kol kas nors jus pamils, jeigu jūs patys negalite savęs pamilti? Keisdamos savo išvaizdą, argi galima pasakyti, kad jūs patenkintos savimi? Atsakymas paprastas: ne.

Jūs turite suprasti, kad neturi reikšmės, kaip jūs atrodote iš išorės, jeigu jūsų viduje tuštuma.

Šiandien pareiškiu: aš daugiau nesidarysiu makiažo, aš nenoriu nešioti svetimo veido. Atėjo laikas nusimesti kaukes. Aš žinau, kad turiu raukšlių, bet aš noriu jas matyti. Juk tai pirmiausia esu tikroji aš. Ir aš noriu, kad jūs priimtumėte mane tokią, kokia aš esu.

Šiandien visi išprotėjo ir yra pamišę dėl išorės. Jūs net neįsivaizduojate, kokį pelną uždirba kosmetologinės ir kosmetikos kompanijos po to, kai joms pavyko įkalti jums į galvą, kad jums skubiai reikia mokėti pinigus, kad nutolinti tai, kas yra neišvengiama.

Jūs iš tikrųjų manote, kad turite griebtis nesveikų, skausmingų procedūrų, kurios neva padarys jus geresnėmis, jaunesnėmis.

21-ojo amžiaus grožio principus aiškiai galima nustatyti, kaip nenormalius. Tai grožis ,,ant steroidų“, kuris, kaip virusas plinta po visą pasaulį. Tai yra siaubas!

Kada gi jūs suprasite, kad šios dirbtinai sukurtos taisyklės valdo pasaulį ir laiko mus iliuzijų nelaisvėje dėl savo išvaizdos?

Mes negalime tiesiog mėgautis savimi, mes privalome sekti tais grožio standartais, kuriuos mums įpiršo šiuolaikinė visuomenė.

Bet žinote ką? Aš nuo to pavargau. Ir aš renkuosi pasakyti sau: stop. Ir paprašyti visų aplinkui sustoti ir prisiminti, kas mes esame iš tikrųjų ir ko gi mes iš tiesų norime šiame gyvenime.

Niekas ir niekada negalės 100 proc. atitikti grožio standartų. Išorinis apvalkalas – tai paskutinis dalykas, kas mus turėtų dominti kituose žmonėse. Tik mūsų siela turi reikšmę – prisiminkite tai visiems laikams“.

Džulija Roberts

Vaizdo įrašas. Japoniškas veido masažas (rusų kalba)

Straipsnį išvertė Asta Laurinaitienė.

Straipsnis išverstas iš tinklapio oum.ru

Originalus straipsnis rusų kalba