Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Meditacijos pagrindai. Ką pageidautina žinoti

Jogos mokytojų kursai 2022 metais

Kas yra klasikinė joga

Kaip prisiminti praėjusius gyvenimus

Kaip teisingai kvėpuoti. Kvėpavimo technikos

Produktai organizmo valymui

21 dienos programa. Gerkime daugiau vandens

Kviečiame jus į 21 dienos programą, kurios metu lavinsime įprotį gerti daugiau vandens.

Reguliarus vandens gėrimas suteikia energijos, sustiprina imunitetą, gerina virškinimą, kraujotaką, sustiprina nervų sistemą, smegenų ir atminties darbą, pagerina sąnarių judėjimą, hormonų gamybą, sumažina raumenų skausmus, didina dėmesio koncentraciją, atjaunina odą, plaukus ir nagus, sumažina stresą, nerimą, depresiją, palengvina priešmenstruacinius skausmus, išvalo nuodingas medžiagas smegenyse, odoje, sąnariuose, inkstuose, kepenyse, atstato normalų miego ritmą.

Kokie požymiai rodo, kad žmogaus organizmui trūksta vandens?

Galvos skausmai, pastovus nuovargis, nerimas, sutrikęs miegas, suprastėjusi dėmesio koncentracija, vidurių užkietėjimas, žemas kraujo spaudimas, nesustabdomas potraukis kavai, arbatai, limonadams, saldumynams, sausumas burnoje, juosmens ir nugaros skausmai, raumenų skausmai, nutukimas, sausos akys, tamsus šlapimas, sąnarių skausmai, blogas burnos kvapas, bendras sausumas visame organizme.

Vandens gėrimo programa yra sudaryta iš 3 dalių.

Pirma dalis skirta visiškai negeriantiems vandens. Jos metu per 21 dieną rekomenduojama išgerti nuo 1 iki 9 vandens stiklinių per dieną. Trumpai susipažinsime su pagrindinėmis funkcijomis, kurias atlieka vanduo mūsų organizme.

Kaina: 5 eurai.

Registracija

Antroji dalis skirta išgeriantiems po 1-4 vandens stiklines per dieną. Jos metu per 21 dieną rekomenduojama išgerti nuo 3 iki 12 vandens stiklinių per dieną. Trumpai susipažinsime su pagrindinėmis funkcijomis, kurias atlieka vanduo mūsų organizme ir sužinosime 21 organizmo valymo techniką.

Kaina: 7 eurai.

Registracija

Trečioji dalis skirta jau išgeriantiems po 4-8 vandens stiklines per dieną. Jos metu per 21 dieną rekomenduojama išgerti nuo 5 iki 15 vandens stiklinių per dieną. Ši programa skirta norintiems išbandyti save ir pasiekti aukščiausią rezultatą. Trumpai susipažinsime su pagrindinėmis funkcijomis, kurias atlieka vanduo mūsų organizme, sužinosime 21 organizmo valymo techniką ir pamatysime 21 trumpą vaizdo įrašą, kuris padės plačiau suprasti, kaip išlaikyti gerai funkcionuojantį organizmą.

Kaina: 9 eurai.

Registracija

Kuo skiriasi programos dalys?

Kiekviena programos dalis skiriasi išgeriamų vandens stiklinių kiekiu ir papildoma medžiaga, kuri yra pateikiama programos metu.

Pirmoje programoje yra trumpai paminimi pagrindiniai privalumai, kodėl verta gerti daugiau vandens ir kokią naudą tai suteikia jūsų organizmui.

Antroje programoje prisideda 21 organizmo valymo technika, kuri padeda išvalyti organizmą ir pagerinti jo funkcionavimą. Dauguma organizmo valymo technikų yra paprastos ir lengvai pritaikomos kasdieniame gyvenime.

Trečioje programoje papildomai atsiranda trumpi vaizdo įrašai, kurie padeda plačiau suprasti, kodėl mes susiduriame su vienais ar kitais sveikatos negalavimais ir kaip galime juos išspręsti.

Didžiąją dalį informacijos, esančios programoje, galima laisvai rasti internete ir kituose šaltiniuose. Čia ji yra sutraukta ir sistematizuota.

Kaip veikia programa?

21 dieną į jūsų elektroninį paštą rytais atkeliaus žinutė, kurioje bus nurodytas rekomenduojamų vandens stiklinių kiekis ir papildoma medžiaga, susijusi su jūsų pasirinkta vandens gėrimo programa.

Kaip užsiregistruoti programoje?

1) Pasirinkite vieną iš trijų programų ir spauskite registracija.
2) Atsidarys langas, kuriame bus nurodytos programos aprašymas. Spauskite Į krepšelį.
3) Atsidariusiame lange spauskite Tęsti atsiskaitymą.
4) Įveskite savo vardą, pavardę, elektroninį paštą ir spauskite Toliau.
5) Atsidariusiame lange pasirinkite jums patogų atsiskaitymą per elektroninę bankininkystę.
6) Pažymėkite, kad sutinkate su sąlygomis ir taisyklėmis ir spauskite Patvirtinti.
7) Atlikite mokėjimą ir būsite perkelti į puslapį, kuriame nurodyta, kad jūsų mokėjimas yra sėkmingas.
8) Įveskite savo el. paštą, į kurį norėtumėte gauti programos Gerkime daugiau vandens laiškus.
9) Į jūsų el. paštą atkeliaus patvirtinimo laiškas. Patvirtinkite jį.
10) Jūsų registracija patvirtinta sėkmingai. Netrukus į jūsų paštą atkeliaus programos rekomendacijos, o kitą rytą jau gausite pirmąją žinutę.

Jeigu registruojantis kils papildomų klausimų, rašykite el. paštu rimantas@hathajoga.lt

Kviečiame registruotis ir dalyvauti.