Hatha Joga. Jogos pagrindai.

Pakeisk save ir pasaulis aplinkui pasikeis

Meditacijos pagrindai. Ką pageidautina žinoti

Kas yra klasikinė joga

Kaip prisiminti praėjusius gyvenimus

Kaip teisingai kvėpuoti. Kvėpavimo technikos

Produktai organizmo valymui

Kaip garsai gydo organizmą

Kaip garsai išgydo organizmą

Mes tai jaučiame, kai įjungiame radiją, o jame skamba mūsų mylima daina arba kada ramiai sėdime ir klausome lietaus.

Egzistuoja juntamas pasaulis, kuriame mes apsupti tylos arba kai įsiklausome į vėjo sukeliamą garsą, kai jis linguoja medžius… Nėra abejonių tame, kad garsas subtiliai ir giliai daro įtaką mūsų kūnui, protui ir dvasiai. Tačiau kaip būtent jis veikia, kokiu būdu garsas mus gydo?

Jūs galite nustatyti savo kūną, kaip orkestrą.

Jūs kad anors girdėjote, kaip orkestras derinasi prieš atlikimą? Kakofonija iš chaotiškų garsų nuo dvasinių styginių, valtornų ir timpani suvokiamas kaip ganėtinai garsus garsas. Tačiau muzika, kuri paskui liejasi iš instrumentų, gali atnešti mažai su kuo sulyginamą ramybę, džiaugsmą arba susižavėjimą.

„Garsas – tai nėra netvarkingas chaosas. Tai dinamiškas, tačiau tvarkingai sudėliotas derinys.“ Daktaras Hansas Dženni.

Iš esmės, kūnas dirba tokiu pačiu būdu.

Jeigu vienas instrumentas (organas arba organų sistema) groja asmeninę melodiją ir nesiderina su likusiu kūnu, tai didelė tikimybė, kad bus liga.

Garso terapeutas iš Šiaurinės Dakotos Džonas Bolje paaiškina: „Pagrindinis principas energetinės medicinos yra tame, kad pagrindinį energetinį lauką sudaro fizinis, emocionalus ir mentalinis elgesys arba simptomai. Jeigu mes keičiame energetinį lauką, tai pokyčiai vyksta fiziniame, emocionaliame ir psichiniame elgesyje.“

Kimatika

Kimatika – štai vienas iš efektyviausiu būdų pakeisti energetinį lauką. Šveicarų medicinos daktaras Hansas Dženni iš Bazelio. Nors ir nebuvo gydomųjų garsų savybių atradėjas, atliko įdomius eksperimentus, kuriuose mes galima tiesiogiai „matyti“, kaip veikia garsas. Dženni tapo „kimatikos“ pradininku, atlikęs eilę bandymų.

Jis dėliojo smėlį, skystį arba kažkokius miltelius ant metalinės plokštės, kurią tvirtino prie prietaiso, kuris sukeldavo arba palaikydavo elektrinius arba mechaninius virpesius (osciliatorius). Iš esmės, osciliatorius – tai vibruojantis prietaisas, tačiau šiuo atveju įrankis būdavo kontroliuojamas generatoriumi, galinčiu daryti daugybę tūkstančių dažnių rūšių.

Kai kuriuos iš jų galima sutikti gamtoje, o kiti sukuriami žmogaus. Dženni pakeitė osciliatoriaus dažnį ir atrado, kad smėlis, vanduo arba kitos priemonės, kurias jis naudojo sukurti matomą garso dažnį, pavirsdavo į labai įdomias formas. Jos imituodavo dieviškosios geometrijos savybes.

Kuo aukštesnis buvo dažnis, tiem sudėtingesnės būdavo formos.

Jis rašė: „Kadangi skirtingi šių reiškinių aspektai yra dėl vibracijos, mes turime reikalą su spektru, kuris parodo ornamentą, raštą, figūrinį susidarymą viename polyje ir kinetinius-dinaminius procesus – kitame, kurie bendrai sudaryti ir palaikantys būtiną periodiškumą.“

Dženni eksperimentai parodo paprastą stebėjimo būda tuo, kaip atgyja materija. Dabar, dėka besivystančios kvantinės fizikos srities, mes suvokiame, kad raštai susidaro per energijos bangas. Analogiškus reiškinius mokslininkui rodė plokštės.

Šis faktas buvo gerai žinomas senovės Šumere.

Būtent todėl buvo populiarios tokios, kaip mantrų praktikos. Pavyzdžiui, šakninis skiemuo „OM“ iššaukia atitinkamą dažnį aplinkui jį supančią „materiją“ ir keičia energetinį lauką.

Ir tibetiečiai žinojo apie garsų mokslą. Jie praktikuodavo penkių „šakninių skiemenų“ giedojimą, kad išvalyti protą.

Dvasininkai, giedantys grigališkame stiliuje, taip pat žino apie šią gydomąją jėgą.

„Šis giedojimo būdas ramina sielą, padeda mums gyventi pasaulyje su savimi ir vienas su kitais“, kalba vienuolyno viršininkas Filipas Lourensas, giedojimo specialistas ir Kristaus vienuolyno klebonas, amerikietiško dvasininkų-benediktinų ordino iš Abikijos, Naujosios Meksikos valstijoje.

„Pagal skirtingų tyrimų duomenis, giedojimas stebėtinai veikia smegenų bangas. Tačiau, žinoma, ne to efekto siekia dvasininkai, kaip ir grigališkasis choras. Mes visuomet tikimės, kad mūsų giedojimas atneš žmonėm taiką, vidinę ramybę ir grožio suvokimą. Šios vertybės geba padėti tokio pasaulio sukūrime, kuriame vyrauja santaika ir ramybė“, – paaiškina vienuolyno viršininkas Filipas.

Kadangi įvairi materija – tai tiesiog skirtingų dažnių bangos arba kvantinis laukas, tai su garso pagalba mes galime sukurti kitą realybę.

Garsinės funkcijos kolapsas

Garsas ir auksinis skaitmuo

Moksle apie garsą galima rasti didelį potencialą išgijimo potencialą. Jogai gilioje meditacijoje ištarią garsą „AUM“ (OM) ir įsivaizduoja mandalos Šri-Jantros atvaizdą, kuris skaitosi vizualus atvaizdas vieno iš pačių seniausių garsų pasaulyje. Kai kurie vadina jį dieviško garso prasireiškimu.

Trikampiai Šri-Jantroje puikiai integruoti Pi skaičiaus pagrindu, o taip pat pastatyti ant harmoningų Auksinio pjūvio dėsnių, skaitmens Fi.

Graikų filosofas Pitagoras suvokė ryšį tarp garso ir sakralinės geometrijos, apie ką parašė Euklidas savo darbe „Pradžia“ panašiai 300 metų iki mūsų eros.

Luka Pačoli, Leonardo Da Vinči amžininkas (gyvenęs panašiu metu), aprašė tai knygoje „Apie Dieviškąją Proporciją“ (De Divina Proportione) 1509 metais, o Jogan Kepler – panašiai 1600 metais.

Daugelis kitų per amžius žinojo apie „kosminę“ matematiką ir jos galingą gydančią jėgą.

Harmoningi garsai sukuria iš chaoso tvarką.

Galima pasakyti, kad ligos – tai tam tikras chaosas organizme. Kaip tvirtina daktaras Robertas Fridmanas, ryšys tarp Auksinio pjūvio ir ideali sveikata buvo ir ežiui suprantama.

Daktaro Fridmano stebėjimai 1980-ais metais leido jam atrasti Auksinio pjūvio (arba dieviškosios proporcijos) pasireiškimą visame žmogaus kūne – anatominiame, fiziologiniame ir molekuliariniame lygyje.

„Kuo daugiau aš gilinausi, tuo giliau atverinėjau šį neįtikėtiną ir visur esantį kodą esantį visose sistemose ir organizmo funkcijose… iš to seka, kuo daugiau žmogus harmonizuojasi atitinkamai su šiuo grandioziniu principu, tuo efektyvesnis ir lengvesnis gali tapti jo gyvenimas“, – užbaigė Fridmanas.

Gydantys dažniai

Kas yra liga?

„Neišspręstos emocionalios problemos gali blokuoti gydančias vibracijas arba sudaryti palankias sąlygas ligai“ Ričardas Gordonas.

Per tūkstančius metų tie, kad mokėsi mokslo apie garsą suvokė, kad tam tikri dažniai ypatingai gydomieji žmogiškam organizmui.

„Kai dvi sistemos virpa skirtinguose dažniuose, atsiranda budinanti jėga pavadinimu „rezonansas“, kas iššaukia energijos perdavimą iš vienos sistemos į kitą. Kai dvi vienodai nustatytos sistemos vibruoja skirtinguose dažniuose, įvyksta kitas energijos perdavimo aspektas – įsitraukimas, kuris išlygina šias dvi sistemas ir priverčia jas vibruoti vienu ir tuo pačiu dažniu“. Ričardas Gordonas.

Kai mes „įsitraukiame“ į gydomuosius dažnius, mūsų kūnas ir protas vibruoja harmonijoje.

Jie apima:

285 Hz – signalai ląstelėm ir audiniams į išgijimą. Iššaukia kūne pojūtį atsinaujinimo, malonų lengvumą.
396 Hz – išlaisvina nuo kaltės jausmo ir baimės, kad išvalyti kelią emocinėms, aukštesnėms vibracijoms.
417 Hz – geba „tvarkyti“ sudėtingas situacijas.
528 Hz – signalas DNK gydymui, ląstelių atstatymui ir sąmonės prabudimui.
639 Hz – tai vibracija, susijusi su širdimi. Ji leidžia ištrinti skirtumus tarp meilės jausmo sau ir „kitiems“. Klausykite šio dažnio, kad susibalansuoti santykius.
741 Hz – signalas valymuisi ir ląstelių gydymui nuo elektromagnetinio spinduliavimo. Padeda išplėsti galimybes iki sukuriamos norimos realybės.
852 Hz – pabudina intuiciją.
963 Hz – aktyvina kankorėžinės liaukos veiklą ir atveda kūną iki jo pirmapradės tobulos būsenos.

Žinoma, egzistuoja ir kiti dažniai, kurių daugelis išeina iš žmogaus klausos diapazono ribų, tačiau taip pat turi gydomąsias savybes.

Rusų inžinierius Georgijus Lahovskis, sukūręs įrenginį, kurį jis pavadino „daugelio bangų“ generatorius (MVG), taip pat suvokė garso galią. Jis žinojo, kad tam tikri dažniai stiprina gyvą būtybę.

„Ištakose įvairios jėgos ir judesio yra muzika ir ritmas, grojimas pasikartojančiuose dažniuose matricos laiko fone. Mes žinome, kad kiekviena dalelytė fizinėje Visatoje ima savo charakteristikas iš aukščio, ornamento ir obertono tam tikro dažnio, savo dainavime. Iki tol, kol mes kuriame muziką, muzika kuria mus.“ Joahim-Ernst Berendt, „Pasaulis – tai garsas“.

Šaltinis:  Kaip garsai išgydo organizmą

Jeigu jūs norite pajausti jėgą ir teigiamą garso įtaką visame jo pilnume, rekomenduojam pabandyti į savo praktiką pridėti mantros giedojimą, ypatingai MANTRĄ OM. Proto nuraminimas, koncentracijos ir dėmesio lavinimas, kūno pajautimas fiziniame ir subtiliame lygiuose, dvasinių savybių lavinimas, psichinės būklės ir bendros savijautos gerinimas – tai nepilnas efektų sąrašas, kuriuos gali atnešti ši praktika, jeigu ji taps jums reguliari.

Straipsnis išverstas iš tinklapio oum.ru

Originalus straipsnis rusų kalba

Vaizdo įrašas. Mantrų reikšmė jogos praktikoje. Garsinių vibracijų poveikis. Darya Čudina (rusų kalba)